Kokteilis
Baudi

FOTO, VIDEO. 60 000 fani Tallinā bija kopā ar “Guns N’ Roses” pirmajā koncertā Baltijā0


Tallinā un Baltijā pirmo reizi notiek ASV rokgrupas “Guns N’ Roses” koncerts, kas pulcēja 60 000 fanu, 16.07.2018.
Tallinā un Baltijā pirmo reizi notiek ASV rokgrupas “Guns N’ Roses” koncerts, kas pulcēja 60 000 fanu, 16.07.2018.
Foto – LETA/Postemees

Tallinas Dziesmu svētku estrādē šo pirmdien, 16.jūlijā, vēlā pievakarē notika viens no svarīgākajiem mūzikas notikumiem šajā desmitgadē, jo Baltijā pirmo reizi savā karjeras vēsturē koncertu Baltijā sniedza smagā roka grupa no ASV – “Guns N’ Roses”.

“Not In This Lifetime Tour” pasaules tūres ietvaros Tallinā ar lidmašīnu ieradās galvenie šīs grupas pamatlicēji, tā teikt, sirds un dvēsele – “Guns N’ Roses” oriģinālā sastāva dalībnieki – Aksels Rouzs, Slešs un Dafs Makagans.  Šajā koncertā mūziķiem pievienojās taustiņinstrumentālists Dizijs Rīds, ģitārists Ričards Fortuss, bundzinieks Frenks Ferers un taustiņinstrumentāliste Melisa Rīza, kā jau iepriekš fanus savā mājas lapā informēja koncertaģentūra “FBI” Latvijā.

Kā šodien raksta Igaunijas medijs “err.ee”, tad amerikāņu leģendārā rokgrupa bija sapulcējusi 60 000 fanu no visas Eiropas.

Saistītie raksti

Kāds “Guns N’ Roses” fans jau no pusaudžu gadiem portālam “La.lv” atzina, ka nav ticējis, ka kādreiz Baltijā vispār notiks šāds koncerts. “Protams, šim koncertam jau vajadzēja notikt 90.gados, bet vīri labi nospēlēja! Atmosfēra bija laba! Agrāk Aksels Rouzs bija iecienījis kavēt koncerta sākumu pat par divām stundām, taču vakar Tallinā koncerts sākās laikus, apmēram pl.20:50. Un ilga vairāk nekā trīs stundas – beidzās pēc pusnakts. Aksels maz runāja ar publiku, manuprāt, publika bija pasīva. Varbūt tāpēc “Guns N’ Roses” daudz nerunāja, bet gan laida vaļā vienu dziesmu pēc otras! Skanēja gabali no visiem albumiem, tajā skaitā “Don’t Cry”, “Paradise City”, “Welcome to the Jungle”, “It’ so easy”, “Yesterdays”…un pārējie slavenie gabali. Bija arī cover versijas no Pink Floud, Soundgarden. Bija arī dziesmas no albuma “Chinese Democracy”, kas tika ierakstīts bez Sleša.  Tāpat koncertā izskanēja Sleša grupas “Velvet Revolver” gabali. Spēlēja bez apstājas! Varēja just, ka vienā brīdī Aksela Rouza balss aizgāja ciet… tad atkal grupas biedri un Slešs izvilka šos brīžus ar saviem instrumentālajiem gabaliem! ”

Skaties foto un klausies video, kāds bija “Guns N’ Roses” pirmais, vēsturiskais koncerts Baltijā!

LA.lv