Kokteilis
Baudi

FOTO: Vecgada vakarā Latvijas Televīzijā smīdinās Jānis Skutelis0

Foto: Lauris Vīksne

Sagaidot Jauno gadu, Latvijas Televīzija piedāvās ar cieņu un smaidu atskatīties uz šī gada nozīmīgākajiem notikumiem kopā ar Jāni Skuteli raidījumā “Pusnakts šovs ar Jāni Skuteli. Vecgada speciālizlaidums”. Par piedzīvoto politikā, teātrī, sportā, internetā, kino, Latvijas simtgadē, un, galu galā, to, kas “vispābā” noticis, izteiksies eksperti – Guntis Bojārs, Henrieta Verhoustinska, Dita Rietuma, Reinis Ošenieks, Kristiāns Bērziņš, Dita Rietuma, Pauls Timrots un Žigis.

Nedēļas sākumā tika aizvadīts krāšņs svētku programmas ieraksts mūzikas namā “Daile”. Pie galdiņiem pasākumu vēroja sabiedrībā atpazīstami ļaudis – LTV šovu vadītāja Dagmāra Legante, Jaunā Rīgas teātra aktieris Kaspars Znotiņš, aktieru pāris Ģirts Liuzniks un Liene Sebre, modele Māra Sleja, grupa “Da Gamba” un daudzi citi. LTV skatītāji šovu varēs vērot 31. decembrī plkst. 21.05.

Vecgada speciālizlaiduma skatītājus priecēs gan asprātīgās Skuteļa sarunas ar viesiem, gan muzikālie priekšnesumi šī gada lielāko hitu autoru izpildījumā. Uzstājās ansis un Kristīne Pāže, Ozols, grupas “Instrumenti” un “The Sound Poets”. Juris Kaukulis, Viņa un apvienība “Mazais princis”, savukārt simtgades Dziesmu un deju svētku noskaņās atgriezties palīdzēja jauktais koris “Anima”. Kā ierasts, Jāni Skuteli atbalstīs nenogurdināmā grupa “Dziļi violets” un neaizstājamais triecienžurnālists Ēriks Palkavnieks.

Foto:

LA.lv
AK
Aija Kaukule
Kokteilis
Dace un Enriko Pecolli piedāvā: izrādē atdzīvosies “Alises Brīnumzemē” varoņi
15 stundas
SS
Solvita Seikste
Kokteilis
Jaunie un pieredzes bagātie festivālā “Bildes”
15 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
TESTS: unikāls tests – cik laba ir tava atmiņa?
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

RO
Regīna Olševska
Veselam
Cenrādī par veselības aprūpes pakalpojumiem viens, rēķinā – kaut kas cits 1
3 stundas
LE
LETA
Pasaulē
Turcija un ASV vienojas par ugunspārtraukšanu Sīrijā
3 stundas
LE
LETA
Latvijā
Izskan jauni vārdi Latvijas Bankas prezidenta amatam
2 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
Mājās nav pārnācis zēns: meklē 11 gadus veco Rinaldu 1
4 stundas
LA
LA.LV
Dabā
Latviju sasniegs jauna nokrišņu zona: sinoptiķu prognoze 7 dienām 1
7 stundas