Kā zināms, Kembridžas hercogiene, Anglijas prinča Viljama sieva Keita Midltone ir zināma ar to, ka nekautrējas un nesmādē atkārtoti valkāt dažādus sev mīļus apģērbus – mēteļus, cepures, žaketes, apavus. Šķiet, ka Keita tieši tāpat audzina arī savus bērnus, kas, protams, “vienkāršo” cilvēku vidū izpelnās atzinības vārdus.

Vakardien, 2.maijā savu ceturto dzimšanas dienu atzīmēja Keitas Midltones un prinča Viljama vidējā meita, princese Šarlote. Par godu tam, Šarlotei bija tapušas vairākas jaunas fotogrāfijas, kas bija ievietotas arī karaliskās ģimenes oficiālajā Instagram kontā. Dažās no šīm fotogrāfijām mazā princese ir ģērbusies gaiši zilas krāsas kleitiņā ar ziedu apdruku, kurai ir balta apkaklīte un kājās meitenei ir zīmola “Hampton Canvas” tumši zilas kedas, kuru cena interneta veikalos ir aptuveni 31 eiro.

Tieši tādās pašās kedās pirms gada – 2018.gada jūnijā bija redzams princeses Šarlotes vecākais brālis, princis Džordžs – gan apmeklējot dažus saviesīgus pasākumus, gan kopā ar mammu Keitu un auklīti pavadot brīvo laiku kādā no Londonas parkiem.

Vai princese Šarlote valkā no brāļa mantotās kediņas un tā ir visnotaļ mīļa ģimenes tradīcija, kā tas ir daudzās daudzbērnu ģimenēs?