Kokteilis
Stilo

FOTO: TOP 9 grima un frizūru tendences “Zelta globusu” ceremonijā0

Foto: kolāža kokteilis.lv

“Zelta globusu”ceremonijā pulcējās lielākās TV un filmu zvaigznes, mūziķi un supermodeles, kuras nevien ar tērpiem, bet arī ar satriecošiem grimiem pārsteidza ikvienu. Drosmīgi grimi, izvēloties košus akcentus, netradicionālas pieaudzētas skropstas un satriecošas frizūras. Neskaitāmas zvaigznes gluži vai mirdzēja uz “Zelta globusu” sarkanā paklāja, tostarp arī Lēdija Gāga, Lupita Ņono un Konstance Vu. Esam apkopojuši skaistākos grimus “Zelta globusu” ceremonijā.

1. Lupita Ņono

Foto: AP/SCNPIX/LETA

Aktrise Lupita skropstas bija pieskaņojusi savai satriecošajai kleitai, un uz lūpām tika klāta maigi rožu zelta lūpu krāsa.

2. Kamilla Bella

Foto: PA/SCANPIX/LETA

Bella šokēja ar 2019. gada aktuālākajām tendencēm, atglaustu, slapju bobu un spilgti zaļām acu ēnām.

3. Lēdija Gāga

Foto: RS/SCANPIX/LETA

Gāga pārsteidza ar zilajiem toņiem. Pirmkārt, viņas kleita bija mākoņu zila. Kleitai bija pieskaņojusi arī savu matu krāsu. Arī viņas acis bija krāsotas ar mirdzoši, violeti zilganām acu ēnām.

4. Džanella Monē

Foto: AFP/SCANPIX/LETA

Džanella mirdzēja vārda tiešā nozīmē. Viņas seja mirdzēja, jo bija klāta ar zelta bronzeri, turklāt acis rotāja melns laineris. Viņa izskatījās patiešām satriecoša.

5. Tendija Ņūtone

Foto: AP/SCANPIX/LETA

Ņūtone izskatījās lielisko, tērpusies un saposusies kā īstena disko dīva. Viņas mati bija veidoti kupli un apjomīgi. Turklāt grims tika izvēlēts klasiski – dūmakaino acu efekts.

6. Danai Gurira

Foto: PA/SCANPIX/LETA

Guriras pasakaini kuplos matus rotāja apģērbam pieskaņota matu sprādze. Savukārt viņas grims bija klasisks, skaistas, garas skropstas un ogu sārtas lūpas.

7. Nikola Kidmena

Foto: AFP/SCANPIX/LETA

No pimā acu uzmetiena, aktrise, kas ieguva “Zelta globusu” uz ceremoniju matus bija veidojusi nevīžīgā copē, taču patiesībā viņas matus rotāja skaista, samta matu lenta. Un tradicionāli Kidmenai, viņas lūpas bija koši sarkanas.

8. Gemma Chan

Foto: PA/SCANPIX/LETA

Filmas “Pasakaini bagāti” aktrise Gemma pierādīja, ka dažkārt pilnīgi pietiek ar minimālu grimu, ja tev ir koši sārtas lūpas.

9. Irina Shayk

Foto: PA/SCANPIX/LETA

Krievu supermodelei bija modes tendencēm atbilstošs matu griezums – klasisks, strikts bobs. Turklāt grmam viņa bija izvēlējusies pavisam neitrālus toņus, lai izskatītos pēc iespējas dabiskāk. Ticiet vai nē – sievietes dabiskais skaistums atgriežas modē.

LA.lv