Kokteilis
Baudi

FOTO: talantīgā dziedātāja Linda Leen savaldzina klausītājus un skatītājus Rīgas centrā0

Publicitātes foto

Pagājušo nedēļas izskaņā “Origo Summer Stage” brīvdabas skatuvi ar krāšņu koncertu ieskandināja Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris (LNSO) diriģenta Gunta Kuzmas vadībā, spožā dziedātāja un dziesmu autore Linda Leen, saksofonspēles virtuozs Gints Pabērzs, kā arī izcilais Latvijas Radio bigbends ar māksliniecisko vadītāju Kārli Vanagu.

Uzstāšanās uz “Origo Summer Stage” skatuves ieskandināja festivālu “LNSO vasarnīca”, kas no 23. līdz 25. augustam norisināsies Latgales vēstniecībā GORS.

Nākamais koncerts uz “Origo Summer Stage” skatuves noritēs 21. augustā plkst. 18.00, kurā uzstāsies šarmantais duets – Jolanta Gulbe Paškeviča un Deniss Paškevičs.

Par “Origo Summer Stage”:

Saistītie raksti

Kultūras aktivitāšu centrs “Origo Summer Stage” kā pilsētas spogulis Stacijas laukumā visas vasaras garumā piedāvā sajust un piedzīvot Latvijas nozīmīgāko vasaras pasākumu un festivālu garšu. Iejūtoties vasarīgajā nedēļas nogales ritmā, vasaras vakaros ikviens aicināts ērti iekārtoties kādā no āra kafejnīcām un ļauties dažādu izpildītāju priekšnesumiem. Plašā brīvdabas lielformāta fotogalerija, kas izveidota pie tirdzniecības centra “Origo”, ir uzņēmuma “Linstow Center Management” iniciatīva kvalitatīvas kultūrvides radīšanai pilsētā. Savukārt dizaina objekts “Saules pulkstenis – Origo Universi” ikvienu rosina noteikt laiku un iepazīt Latvijas viduslaiku pilis un nozīmīgākos objektus Eiropas pilsētās. Dizaina objekts “Saules pulkstenis – Origo Universi” ir “Linstow Center Management” dāvana Rīgai, kas 2014. gadā bija Eiropas kultūras galvaspilsēta.

Uz “Origo Summer Stage” Linda Leen un citi mākslinieki ieskandina festivālu “LNSO vasarnīca”
LA.lv