53 gadus vecā Amerikas supermodele Sindija Krauforde, kura ir viena no skaistākajām sievietēm pasaulē vakardien bija ieradusies Lisabonā (Portugālē), kur kāda goda viesis piedalījās Šveices pulksteņu zīmola OMEGA veikala atklāšanā vienā no Lisabonas lielākajiem tirdzniecības centriem “Avenida da Libeberdade”. Krauforde joprojām turpina iedvesmot sievietes visā pasaulē. Patlaban tas notiek pat vairāk, kā viņas karjeras pašā sākumposmā.

Sindija Krauforde ir Šveices pulksteņu zīmola OMEGA vēstniece jau vairākus gadus, un atklāšanā viņa piedalījās kopā ar aktrisi Klaudiju Vieiru, kura ir šī zīmola reklāmas seja.

Pēc oficiālās atklāšanas ceremonijas, modele Sindija Krauforde devās ekskursijā pa Lisabonu, lai iepazītu pilsētas romanci un vairākus Portugāles galvaspilsētas skatus, ko pēcāk publicēja arī savā Instagram kontā.

 

View this post on Instagram

 

Lisboa ☀️

A post shared by Cindy Crawford (@cindycrawford) on


Sindija Krauforde ir viena no visu laiku populārākajām un ievērojamākajām modelēm pasaulē. Viņas portrets greznojis vairākus simtus žurnālu vāku, tajā skaitā 50 Vogue starptautiskos izdevumus. Viņa ir dzimusi Dekalbā, Ilionoisas štatā, kurā viņa dzīvoja līdz 16 gadu vecumam. 80. gadu beigās un 90. gadu sākumā viņa bija pasaules atpazīstamākā modele, pozējusi tādiem leģendāriem fotogrāfiem kā Herbam Ritsam (Herb Ritts) Ričardam Avedonam (Richard Avedon), Stīvenam Meselam (Steven Meisel) vai Pīteram Lindbergam (Peter Lindbergh).

Foto: