Modeles Jūlijas Ļeščovas dzimtā pilsēta ir Daugavpils, bet jau desmit gadus jaunā sieviete dzīvo un strādā Amerikā, kur arī tikko nosvinējusi ekskluzīvas kāzas ar amerikāņu zobārstu, kura profesionālās prasmes iecienījušas gan Holivudas kinozvaigznes, gan mūziķi un sportisti, Tomasu Koneliju, šonedēļ raksta žurnāls “Privātā Dzīve”.

“Esmu precējusies ar savu mūža mīlestību! Tās bija sapņu kāzas, un es jutos kā princese,” – savā “Instagram” kontā pavēstīja jaunā sieva, kuras uzvārds tagad ir Konelija.

Kāzu svinīgā ceremonija norisinājusies okeāna krastā, pieczvaigžņu viesnīcā “The Resort At Pelican Hill”. Jūlijas kāzu kleita bija no izraēliešu zīmola “Galia Lahav”. Šo kāzu kleitu cenas svārstās no 6 līdz 20 tūkstošiem ASV dolāru.

Dienu pirms kāzām Jūlija turpat viesnīcā kopā ar savām draudzenēm un radiniecēm sarīkoja krāšņu vecmeitu ballīti:

We had to do this! My bridal party was so fun!!! Thank you, my girls, for coming and spending my big day and pre-big day with me! These were such memorable moments for me and I will never forget them! So happy we have these pictures to capture this! I love you! ❤️ @anastassija_m @tatjana_sinkevica @ciosoler @iamkelseyk @alyona_leshcheva @shellilether @ymiroshnikova! Missed @jacqueline_olo, @veeroni, @kristygarett and @eugeniakuzmina in the pre-wedding, and missed @shannon_ramey_guler and @dinulja so much! Wish you were there! Love my girls! 🙏🏻 Photos by @arinabphotog ❤️ #bridal #bridalparty #bacheloretteparty #bachelorette #prewedding #party #mygirls #bridesmaids #bride #wedding #dreamwedding #girltime

A post shared by Julia Lescova (@julialescova) on

4.jūlijā Jūlija arī atzīmēja savu 33. dzimšanas dienu. Modeles karjeru Jūlija sāka vēl mācoties vidusskolas pēdējās klasēs. Viņa bijusi modele tādu zīmolu modes skatēs kā Michael Kors, Valentino, Giorgio Armani, Mark Jacobs un citu. Jūlijai bija arī ekskluzīvs līgums ar zīmolu Guess – viņa bija šī brenda reklāmas seja.

Savukārt viņas izredzētajam vīrietim Tomasam Konelijam ir veiksmīga zobārsta prakse Beverlihilsā un no saviem slavenajiem klientiem ieguvis iesauku “zobārstniecības Frenks Sinatra”.