Šovasar Rīgas Panāzijas modernās virtuves restorāns RestBar Mo (11. Novembra krastmala, 9) savu pirmo jubileju atzīmēja ar krāsaino ballīšu sēriju. “Melnajai” un “sarkanajai” ballītei piektdien, 31.augustā, šīs neaizmirstamās vasaras pēdējā vakarā notika trešais svētku pasākums – “Chaos at the Museum: BIANCO PARTY”.

Var droši teikt, ka svētki izdevās crème de la crème: pateicoties rūpīgi izdomātajam dekoram muzeju terases stilā, restorāns RestBar Mo no vēsās Rīgas krastmalas uz dažām stundām “pārcēlās” uz Itālijas dienvidiem, uz mākslas un izsmalcinātas baudas mājvietu. Svelmīgu muzikālo atmosfēru izdevās radīt DJ Nataļjai Baškirovai, kura ir arī Rīgas modes muzeja direktora vietniece, un satriecošam jaunajam elektroniskās mūzikas projektam Sexotronica & VDJ Rodion. Jaunais mākslinieks Fjodors Zernovs viesiem piedāvāja neparastu performanci, pārvēršot baltus balonus unikālos mākslas objektos. Ekskluzīvi baltajai ballītei radošā aģentūra PR LINIJA, kura, starp citu, veidoja visu RestBar MO krāsaino pasākumu koncepcijas, sadarbībā ar zīmolu Tagil sagatavoja neparastu T-kreklu izstādi. Visi izstādes “eksponāti” tika viesim kā suvenīri par piemiņu no skaistā vakara un pēdējās vasaras dienas. Un, protams, muzeju ballīte nevarēja iztikt bez “dzīvās statujas”, kuru lieliski iemiesoja aktieris Dmitrijs Ivanovs.

Foto: Vadims Bazalijs
Foto: Vadims Bazalijs

Un tā, trešā krāsainā ballīte ir aizvadīta, bet organizatoru komanda jau ir sākusi veidot noslēdzošo svētku pasākumu, kas ir ieplānots septembra vidū. Tā būs “zaļā” ballīte veselīga un sportiska dzīves veida stilā.

Foto: