Maija nogalē sportiskā gaisotnē tika atklāts lielākais OlyBet sporta bārs Latvijā, Rīgā, Elizabetes ielā 55, Olympic Voodoo Casino. Pasākums pulcēja tādas sabiedrībā zināmas personas un futbola fanus kā Latvijas nacionālās sieviešu futbola izlases spēlētāju Anastasiju Ročāni, mūziķi Robertu Vanagu (Carnival Youth), blogeri Beati Jonīti, mūziķi Arvi Reiku, skaistumkonkursu dalībnieci un mākslinieci Lieni Skulmi un citus.

Par godu UEFA Čempionu līgas fināla spēlei, vakars tika pavadīts futbola tematikā, kur viesi piedalījās galda futbola mačos, īpašā šim pasākumam veidotā totalizatorā balsoja par REAL Madrid vai Liverpool komandu, prognozējot, kura uzvarēs spēlē un, protams, kopīgi sekoja līdzi Čempionu līgas fināla spēlei.

Pirms lielās Čempionu līgas fināla spēles Futbola skolas “Metta” ģenerāldirektors Ģirts Mihelsons un kādreizējais Latvijas hokeja izlases spēlētājs, treneris Oļegs Sorokins savā starpā noslēdza derības par to, cik vārtu spēles laikā tiks iesisti. Derībās uzvarēja Ģirts Mihelsons, sakot, ka spēles laikā tiks iesisti līdz pieciem vārtiem.

Pasākuma laikā viesiem bija iespēja piedalīties arī galda futbola turnīrā, kur izaicināt uz dueli Līvu Brutāni, starptautiskās pieredzes un godalgām bagāto galda futbola čempioni, vai pārbaudīt savas spējas, izaicinot draugus uz dubultspēļu mačiem.