Kokteilis
Baudi

FOTO: šovakar “X Faktorā” – zobārste, pavārs, bārmenis un citi talanti. Kurš izpelnīsies stāvovācijas no Intara Busuļa?0

Publicitātes foto

Jau šovakar “X Faktora” pēdējais atlašu posma raidījums, kurā košie un talantīgie dalībnieki ļaus izdzīvot visu emociju gammu – ballīti uz skatuves uzburs kolorītā Margarita no Latgales, ģimenes spēku demonstrēs gan vīra un sievas duets, gan spilgtās dvīņu māsas Sanita un Sanija, kā arī uz skatuves izskanēs aizkustinošs vēstījums no skolnieces, kas zaudējusi draugu.

Ir pienācis noslēdzošais televīzijas atlašu raidījums, pēc kura jau pēc nedēļas “Krēslu izaicinājumos” tiks izvēlēti labākie no labākajiem, kas turpinās cīņu finālā.

Romantiskais ģimenes duets “Pāris Gulbju” aizkustināja ar populārās dziesmas “Shallow” izpildījumu. Daloties sajūsmā, mentors Intars Busulis atzīs, ka: “Šo dziesmu tā var nodziedāt tikai divi viens otru mīloši cilvēki, jo tā skan tikai vīram un sievai”.

Atraktīvā Lidija Breska jau 2. sezonā bija nokļuvusi līdz “Krēslu izaicinājumam”, tomēr finālā nenokļuva, taču Lidija nav gatava padoties, viņa ir atgriezusies, lai uzvarētu.

Pavārs Kristers no Smiltenes pārsteigs ar savu slēpto talantu – viņš pats raksta dziesmas, taču publiski ar tām nav dalījies, tādēļ šovakar ieradies “X Faktorā”, lai pirmo reizi atklātu savu talantu.

Avangardiskais jaunietis Patriks uz skatuves pārsteigs gan ar savu stilu, gan ar talantiem – puisis dziesmu izpildīs akapella versijā, papildinot to gan ar svilpošanas, gan bītboksa elementiem.

Toms “X Faktorā” piedalās jau 3. reizi un tic, ka šī ir īstā reize, kas ļaus piepildīt savu muzikālo sapni.

Vētrainu atgriešanos piedzīvos kolorītā Margarita no Latgales, kas pārsteigs ar izvēlēto dziesmu un radīs īstu ballīti – dejās metīsies gan mentori Intars Busulis un Reinis Sējāns, gan skatītāji!

Košās dvīņu māsas Sanita un Sanija profesionāli aizraujas nevien ar dziedāšanu, bet arī ar dejošanu, tāpēc uz skatuves māsas pārsteigs ar izcilu saskanību gan kustībās, gan vokālā.

Īpatnējā balss tembra īpašniece Diāna pirms trijiem gadiem piedalījās Ukrainas “X Faktorā”, kur pārsteidza žūriju ar žilbinošu sniegumu un pat izpelnījās stāvovācijas no skatītājiem. Kāds liktenis sagaida jauno mākslinieci Latvijas “X Faktorā”? Vai žūrija novērtēs Diānas īpaši zemo balss tembru?

Saistītie raksti

Vakara garumā uz skatuves kāps arī garšvielu maisītājs un hip hopa entuziasts Gatis, Klāvs no Saldus, kurš pats sevi dēvē par mūzikas hobijistu, populārais bārmenis Valters, simpātiskā zobārste Olga un daudzi citi spoži talanti!

Šova “X Faktora” pēdējais TV atlases raidījums jau šovakar!

Kā dalībniekiem veiksies noslēdzošajā atlasē? Skaties TV3 šovakar plkst. 20.00!

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: Keitai Midltonei pēc negadījuma ar lidmašīnu atgūties palīdzējuši īpaši apmācīti suņi
18 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
TESTS: kas tu patiesībā esi – līderis, pelēkais kardināls vai izpildītājs?
1 diena
BM
Barba Meija
Kokteilis
3 zodiaka zīmju pārstāvji, kurus nevar piemānīt: melus un neīstus cilvēkus viņi atpazīst uzreiz!
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

SK
Skaties.lv
Latvijā
“Putina kreklu” skandāls iedvesmo radikāli Lindermani savai apģērbu līnijai 1
7 stundas
LE
LETA
Ekonomika
”PNB bankas” kreditori varētu neatgūt miljoniem eiro
5 stundas
JL
Juris Lorencs
Latvijā
Varbūt mūsu atmiņas ir kā akmeņi! Saruna ar akmeņu muzeja vadītāju Vilni Strautiņu 1
Intervija 5 stundas
LE
LETA
Pasaulē
Lielbritānijas parlaments nobalso par breksita termiņa pagarināšanu 1
10 stundas
MZ
Monika Zīle
Latvijā
Monika Zīle: Mitoloģijas mācības
6 stundas