Kokteilis
Baudi

FOTO: šodien “X Faktora” Krēslu izaicinājumos dramatiskus lēmumus pieņems Reinis Sējāns0

Publicitātes foto

Jau šodien gaidāms “X Faktora” otrais no trijiem Krēslu izaicinājumu raidījumiem, kur savu komandu komplektēs mentors Reinis Sējāns, izvēloties starp solistiem vecuma kategorijā 25+. Trīs finālisti turpinās cīņu par galveno balvu – līgumu ar ierakstu kompāniju “SONY” un 10 000 eiro.

Pagājušajā svētdienā pirmā no žūrijas komandas bija Aija Auškāpa, kurai nācās pieņemt smagus un emocionālus lēmumu par savas komandas sastāvu. Iespēju cīnīties finālā saņēma Diāna Paško, Anna Krista Ostrovska un Elīna Evelīna Jansone. Šonedēļ komandu “25+” kategorijā komplektēs mentors Reinis Sējāns.

Savas komandas pretendentus Reinis iedrošina, sakot: ”Tas, ko es gribu redzēt no dalībnieka, ir tas, ko viņš prot izdarīt ar savu balsi un sevi uz skatuves tieši šodien. Mūsu komandas lielais trumpis ir pieredze, nevien muzikālā, bet arī dzīves pieredze, tādēļ lieciet to lietā. Rādiet to, kas jūs esat šodien, es negribu redzēt jūsu vājās vietas, gribu redzēt tikai stiprās vietas.”

Ar dziedājumu latviešu valodā aizkustinās Elīna Žizņevska, savukārt simpātiskā Monika Bleikša ieradīsies, pārliecinoši apgalvojo, ka viņai ir visas nepieciešamās īpašības, lai būtu finālā!
Programmētājs Viktors Dobkevīčs ikdienu pavada pie datora taustiņiem, taču Krēslu izaicinājumos Viktors demonstrēs virtuozu ģitārspēli, izpildot leģendāro Prinsa dziesmu “Purple rain”.

Alekss Silvērs, ieklausoties žūrijas padomos, šoreiz būs ieradies jaunā tēlā ar citu dziesmu un citu stilu, lai sniegtu žūrijai iespēju mainīt savu viedokli. Arī Jeļena Matule atklās sevi pavisam jaunā tēlā, emocionāli izpildot Adeles dziesmu “Someone like you” un veltīs to bijušajam vīram. Jeļena atzīs, ka: “Daudzi gadi ir pagājuši, diez vai mēs kādreiz sasveicināsimies, bet šī būs mana iespēja pateikt, ka es viņu ļoti novērtēju un novēlu tikai to labāko. ”

Enerģijas sprādzienu uz skatuves ar Tīnas Tērneres dziesmu “Simply the best” radīs Andžela Gasjaņeca no Daugavpils.

Simpātiskā zobārste Olga Palušina no Daugavpils, kā pati atzīst, izpildīs sev raksturīgu dziesmu – “Dusk till dawn”, nodēvējot sevi par “bēdīgo muzikanti”, ko Aija pārfomulēja, sakot: “Tu esi superjūtīgais muzikants, tas ir tā, ka pat skudriņas skrien pār ķermeni, tas ir superaizkustinoši un Tavs stāsts ir tas, ko mēs meklējam!”. Olgas dziedājums patiesi aizkustinās žūriju, liekot par Intaram Busulim piecelties kājās!

Dalībnieku starpā būs arī robežsargs Māris, kolorītā Margarita no Latgales, romantiskā Elīna Gluzunova, rokzvaigzne Reinis Liepa, mūziķis Pāvels Fomkins, bārmenis Valters Keicis un citi.

Par Krēslu Izaicinājumiem:
Vērienīgākā muzikālā šova “X Faktors” 3. sezonas atlases ir noslēgušās, no kurām 54 pretendenti turpina cīņu Krēslu izaicinājumos. Trīs Krēslu izaicinājumu raidījumu laikā tiks noskaidroti 12 finālisti dalībai šovā četrās dalībnieku kategorijās – vokālās grupas, 25+, meitenes vecumā no 16—25 un puiši vecumā no 16 — 25.

Kuri trīs solisti vecuma kategorijā 25+ turpinās ceļu pretim uzvarai? Skaties TV3 svētdien plkst. 20.00!

Krēslu izaicinājums šovā "X Faktors" - lēmumus pieņems Reinis Sējāns
LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
3 vienkārši veidi, kā mājokli padarīt par savas labsajūtas un uzlādes “staciju”
10 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
15 idejas, kurp doties un ko apskatīt festivālā “Staro Rīga”
10 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: mūziķis Goran Gora izzina Nāves salu, bet “Instrumenti” iepazīstas ar Ziemassvētku kauju vietām
10 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

VS
Viesturs Sprūde
Latvijā
Krievijas dezinformācijas apskats: Somiju mēģina “pievienot” Krievijai
14 minūtes
LL
LETA, LA.lv
Latvijā
FOTO, VIDEO. Saeimas deputāti sastrīdas par ārkārtas sēdes pārtraukšanu
4 minūtes
MA
Māris Antonevičs
Latvijā
Māris Antonevičs: Zaļo krāsu tur nemeklējiet
3 stundas
LA
LA.LV
Ekonomika
VIDEO. Ķīpsalā sāks būvēt Pīlēna projektēto multifunkcionālo ēku kompleksu olas formā
2 stundas
LE
LETA/LA.LV
Sports
FOTO: “Vefiņš” netiek galā ar Bambergas aizsardzības bastioniem
1 stunda