Kokteilis
Baudi

FOTO: šodien “X Faktora” Krēslu izaicinājumos dramatiskus lēmumus pieņems Reinis Sējāns0

Publicitātes foto

Jau šodien gaidāms “X Faktora” otrais no trijiem Krēslu izaicinājumu raidījumiem, kur savu komandu komplektēs mentors Reinis Sējāns, izvēloties starp solistiem vecuma kategorijā 25+. Trīs finālisti turpinās cīņu par galveno balvu – līgumu ar ierakstu kompāniju “SONY” un 10 000 eiro.

Pagājušajā svētdienā pirmā no žūrijas komandas bija Aija Auškāpa, kurai nācās pieņemt smagus un emocionālus lēmumu par savas komandas sastāvu. Iespēju cīnīties finālā saņēma Diāna Paško, Anna Krista Ostrovska un Elīna Evelīna Jansone. Šonedēļ komandu “25+” kategorijā komplektēs mentors Reinis Sējāns.

Savas komandas pretendentus Reinis iedrošina, sakot: ”Tas, ko es gribu redzēt no dalībnieka, ir tas, ko viņš prot izdarīt ar savu balsi un sevi uz skatuves tieši šodien. Mūsu komandas lielais trumpis ir pieredze, nevien muzikālā, bet arī dzīves pieredze, tādēļ lieciet to lietā. Rādiet to, kas jūs esat šodien, es negribu redzēt jūsu vājās vietas, gribu redzēt tikai stiprās vietas.”

Ar dziedājumu latviešu valodā aizkustinās Elīna Žizņevska, savukārt simpātiskā Monika Bleikša ieradīsies, pārliecinoši apgalvojo, ka viņai ir visas nepieciešamās īpašības, lai būtu finālā!
Programmētājs Viktors Dobkevīčs ikdienu pavada pie datora taustiņiem, taču Krēslu izaicinājumos Viktors demonstrēs virtuozu ģitārspēli, izpildot leģendāro Prinsa dziesmu “Purple rain”.

Alekss Silvērs, ieklausoties žūrijas padomos, šoreiz būs ieradies jaunā tēlā ar citu dziesmu un citu stilu, lai sniegtu žūrijai iespēju mainīt savu viedokli. Arī Jeļena Matule atklās sevi pavisam jaunā tēlā, emocionāli izpildot Adeles dziesmu “Someone like you” un veltīs to bijušajam vīram. Jeļena atzīs, ka: “Daudzi gadi ir pagājuši, diez vai mēs kādreiz sasveicināsimies, bet šī būs mana iespēja pateikt, ka es viņu ļoti novērtēju un novēlu tikai to labāko. ”

Enerģijas sprādzienu uz skatuves ar Tīnas Tērneres dziesmu “Simply the best” radīs Andžela Gasjaņeca no Daugavpils.

Simpātiskā zobārste Olga Palušina no Daugavpils, kā pati atzīst, izpildīs sev raksturīgu dziesmu – “Dusk till dawn”, nodēvējot sevi par “bēdīgo muzikanti”, ko Aija pārfomulēja, sakot: “Tu esi superjūtīgais muzikants, tas ir tā, ka pat skudriņas skrien pār ķermeni, tas ir superaizkustinoši un Tavs stāsts ir tas, ko mēs meklējam!”. Olgas dziedājums patiesi aizkustinās žūriju, liekot par Intaram Busulim piecelties kājās!

Dalībnieku starpā būs arī robežsargs Māris, kolorītā Margarita no Latgales, romantiskā Elīna Gluzunova, rokzvaigzne Reinis Liepa, mūziķis Pāvels Fomkins, bārmenis Valters Keicis un citi.

Par Krēslu Izaicinājumiem:
Vērienīgākā muzikālā šova “X Faktors” 3. sezonas atlases ir noslēgušās, no kurām 54 pretendenti turpina cīņu Krēslu izaicinājumos. Trīs Krēslu izaicinājumu raidījumu laikā tiks noskaidroti 12 finālisti dalībai šovā četrās dalībnieku kategorijās – vokālās grupas, 25+, meitenes vecumā no 16—25 un puiši vecumā no 16 — 25.

Kuri trīs solisti vecuma kategorijā 25+ turpinās ceļu pretim uzvarai? Skaties TV3 svētdien plkst. 20.00!

Krēslu izaicinājums šovā "X Faktors" - lēmumus pieņems Reinis Sējāns
LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
TESTS: no kādām dzīves pārmaiņām tu visvairāk baidies?
20 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: Megana Mārkla atvaļinājuma laikā Kanādā strādājusi par brīvprātīgo virtuvē bezpajumtnieku patversmē
20 stundas
LE
LETA
Kokteilis
Pēc ilgstošas slimības mirusi “Roxette” soliste Marī Frēdrihsone
20 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Latvijā
LM pieprasījusi Talsu pašvaldībai informāciju par divu personu nāvi pansionātā “Lauciene”
1 stunda
LA
LA.LV
Latvijā
Lemberga ēras beigas: kāpēc tieši šobrīd? 4
5 stundas
EL
Egils Līcītis
Latvijā
Egils Līcītis: Lembergs nokautā
1 stunda
LL
LETA, LA.lv
Dabā
Kāds laiks gaidāms pirms Ziemassvētkiem? Jaunākā sinoptiķu prognoze
2 stundas
LE
LETA
Latvijā
VARAM vērtēs, vai ASV noteiktās sankcijas var ietekmēt Ventspils pilsētas domes darbu
54 minūtes