Aktrise Ketrīna Zeta – Džounsa un aktieris Maikls Duglass audzina divus kopīgos bērnus – 15 gadus veco meitu Kerisu un 18 gadus veco dēlu Dilanu. Šī gada maijā puisis pabeidza mācības vidusskolā un iestājās koledžā, un, šķiet, ka jaunais students ir nobriedis arī savām pirmajām attiecībām.

Šķiet, ka Dilans ir iespaidojies no Meganaa Mārklas likteņa, kura, būdama vienkārši aktrise, kļuva par prinča sievu. Jaunietis, kuram nav “zilo asiņu” priekšteču, sapņo apprecēties ar princesi vai izprecināt princim savu māsu Kerisu. Protams, kandidāti tiek meklēti tikai no aristrokrātu ģimenēm.

Ja runājam nopietni, Dilanam netrūkst laba humora, un viņš ir ievietojis savā Instagram kontā fotogrāfiju, kas uzņemta “labākajās aristokrātu tradīcijās”, kur viņš redzams kopā ar māsu. Viņš raksta: “Jauns puisis meklē princesi. Vai paņemiet manu māsu, tad es vismaz varēšu papriecāties viņas kāzās!”. Šajā ieraksta Dilans atzīmējis ar oficiālo britu karaliskās ģimenes profilu. Dilana sekotāji novērtēja puiša humora izjūtu, un komentāros viņam ieteica pievērst uzmanību 30 gadus vecajai princesei Beatrisei, jo tikai viņa šobrīd vēl nav precējusies. Viņas jaunākā māsa, princese Jevgēnija, ir jau saderināta un gatavojas kāzām. Nu, un vēl, protams, esot rezerves variants – pagaidīt, kamēr izaugs princese Šarlote. Tomēr lielākā daļa komentētāju piekrita, ka gaidīt nāksies ilgi, jo princese šobrīd ir 3 gadus veca.

Nav zināma jaunā Dilana nodarbošanās brīvajā laikā, bet tā vien šķiet, ka puisim netrūkst ne laba humora, ne aktiera talanta. Un kā gan tas varētu būt citādi, ja viņa abi vecāki ir vieni no talantīgākajiem aktieriem pasaulē?

Double rainbow all the way!!!🙌🏻

A post shared by Dylan Douglas (@dylan__douglas) on

Another great day at F1 Montreal, @fernandoalo_oficial @lance_stroll

A post shared by Dylan Douglas (@dylan__douglas) on

Racing towards summer 🏎🏁

A post shared by Dylan Douglas (@dylan__douglas) on