Kokteilis
Apbrīno

FOTO: slavenības ar vērienu izbauda PR aģentūras dzimšanas dienas ballīti0


Slavenības ballējas PR aģentūras dzimšanas dienas ballē.
Slavenības ballējas PR aģentūras dzimšanas dienas ballē.
Publicitātes foto

Greznos pagalma svētkos Rīgas centrā, pulcējot uzņēmējus, politiķus, mūziķus, TV un radio personības un sociālo mediju zvaigznes, aizvadītajā trešdienā 12. dzimšanas dienu nosvinējusi Latvijas un arī Baltijas labākā sabiedrisko attiecību (PR) aģentūra “Deep White”.

Sveikt aģentūras īpašnieci Egli Klekeri un “Deep White” darbiniekus aģentūras jubilejā bija ieradušies grupas Carnival Youth dalībnieki, ētera personības Haralds Burkovskis un Sanda Dejus, biedrības Ascendum valdes priekšsēdētāja Zaiga Pūce ar kungu, vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministru Juri Pūci, bijusī kultūras ministre Žanete Grende, futbolists Kaspars Gorkšs, kulinārijas ekspertes Ilze Jurkāne, Signe Meirāne un Liene Zemīte, Instagram dīva Evelīna Pārkere, bloga “1+1” autore Laura Grēviņa, aktrise Vita Baļčunaite, režisors Dzintars Dreibergs, fotogrāfs Gatis Rozenfelds un daudzi citi. Viesu vidū varēja satikt arī virkni uzņēmēju, tostarp Rimi Latvia valdes priekšsēdētāju Valdi Turlo, LMT viceprezidentu Ingmāru Pūķi un “Valmiermuižas alus” īpašnieku Aigaru Ruņģi.

Vasaras svelmi kliedējot ar īpašo “Valmiermuižas alus” radīto “Deep White” frišu un citiem atspirdzinājumiem, viesi vakara gaitā baudīja sarunas, melnbaltā kino klasiku grupas “Da Gamba” taustiņinstrumentālista Daiņa Teņa pavadījumā un dāmu DJ dueta “Gribam Būt Dīdžejas” muzikālo noformējumu. Vakara kulminācijā svētku viesus izklaidēja kolorītā muzikālā apvienība “Mazais princis”. Kā atzina viesi, lai gan vasara vēl tikai sākusies, šie pagalma svētki jau tagad ierindojušies vasaras labāko ballīšu saraksta augšgalā.

Slavenības ballējas PR aģentūras dzimšanas dienas ballē
LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: talantīgā dziedātāja Linda Leen savaldzina klausītājus un skatītājus Rīgas centrā
6 stundas
BM
Barba Meija
Kokteilis
Gluži kā burves: TOP 5 zodiaka zīmju pārstāves, kas ir vislieliskākās saimnieces
23 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
TESTS: cik labs grāmatu pazinējs tu esi – vari nosaukt šo 18 grāmatu pareizos nosaukumus?
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

OZ
Olafs Zvejnieks
Ekonomika
Kam ticēt – realitātei vai solījumiem? Ekskluzīva saruna ar “PNB Bankas” vienu no īpašniekiem, miljardieri Rodžeru Tamrazu
Ekskluzīvi 2 stundas
LA
LA.LV
Ekonomika
Pētījumā atklāj, kur Latvijā dzīvot ir dārgi
2 stundas
LE
LETA
Latvijā
Ministru viedokļiem daloties, valdība vēl nepieņem lēmumu par LU rektoru
1 stunda
LE
LETA
Latvijā
Atsavinās trīs Sprūdam un viņa ģimenei piederošos zemesgabalus Skanstē
1 stunda
ML
Māra Libeka
Latvijā
“Sibīrijas Krusti” no Skotijas atceļo uz Sunāksti
15 minūtes