Kokteilis
Baudi

FOTO: skatītāji sajūsmā par jauno Tarantīno filmu0

Publicitātes foto

Latvijas kinoteātros joprojām skatāma kino kritiķu un skatītāju apbrīnotā režisora Kventina Tarantīno krimināldrāma “Reiz Holivudā”. Filmas notikumi risinās Holivudas zelta laikmeta izskaņā.

Filmas darbība norisinās Losandželosā 1969. gadā, hipiju ēras ziedu laikos. Bijusī televīzijas vesternu zvaigzne Riks Daltons un viņa ilggadējais triku dublieris Klifs Būts cenšas izsisties strauji mainīgajā Holivudas kino industrijā.

Līdzīgi kā savu filmu tēli, arī pašam Kventinam Tarantīno labpatīk dzīvot pagātnē. Režisors regulāri publiski izteicis savu nepatiku pret dažādām mūsdienu tehnoloģijām. Pats nesenākais atgadījums – ‘‘Reiz Holivudā’’ filmēšanas laukumā nevienam nebija ļauts lietot savus mobilos telefonus. Ja kādam tiešām vajadzējis veikt zvanu, tad bijis jādodas uz speciālu istabu, kur visi telefoni tika uzglabāti.

Kventina Tarantīno filma "Reiz Holivudā"

Režisors bez brīdinājuma atlaidis tos, kas noteikumu ievērot nav spējuši. Aktieris Breds Pits kādā intervijā britu medijam “BBC” pastāstīja, ka režisors nelieto e-pastu un neraksta īsziņas: “Ja gribi sazvanīt Kventinu, tad jāzvana uz viņa mājas telefonu un gadījumā, ja viņš neatbild, jāatstāj savu ziņu automātiskajam zvanu atbildētājam.”

Saistītie raksti

Ļoti iespējams, ka tieši šī ieturētā attieksme pret tehnoloģijām ikoniskajam kinorežisoram palīdz filmās radīt autentisku pagātnes atmosfēru, kuru iemīlējuši miljoniem cilvēku visā pasaulē.

Filmas režisors un scenārija autors ir divkārtējais “Oskara” balvas ieguvējs Kventins Tarantīno (“Atsvabinātais Džango”), bet lomas atveido vesela zvaigžņu plejāde: “Oskara” laureāti Leonardo Di Kaprio (“Cilvēks, kurš izdzīvoja”) un Als Pačīno (“Sievietes smarža”), Breds Pits (“12 gadi verdzībā”), Margo Robija (“Es, Tonija”), kā arī Lūks Perijs (“Piektais elements”) un Dakota Feninga (“Pasauļu karš”).

Tarantīno filmas “Reiz Holivudā” reklāmas rullītis:

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Labdarības ballē muzicēs izcili mūziķi un tiks izsolīta Džemmas Skulmes glezna
9 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: sabiedrībā zināmas personības aicina svinēt bez alkohola
9 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Princis Viljams un karaliene Elizabete šokēti par Harija un Meganas rīcību: dokumentālajā filmā ar asarām acīs viņi stāsta par problēmām karaliskajā ģimenē
10 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

AD
Artis Drēziņš
Latvijā
Agrāk zaga spoguļus un magnetolas, tagad – “torpēdas”. Saruna ar VP pārstāvi Māri Priednieku
3 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Neskaidras kodīgas vielas dēļ Juglā no daudzstāvu nama evakuē iedzīvotājus
9 minūtes
LE
LETA
Latvijā
ECT pret Latviju vērsies vīrietis, kuru tiesā 25 gadus pēc zādzības izdarīšanas
9 minūtes
AG
Aleksejs Grigorjevs
Pasaulē
Aleksejs Grigorjevs: Krievu nācija ir slima
2 stundas
ZE
Zane Eniņa
Latvijā
“Latvijas lepnuma” laureāti izraudzīti!
46 minūtes