Ineses Ozolas radītais modes zīmols Amoralle šobrīd ir viens no veiksmīgākajiem apakšveļas, naktskreklu un apģērbu zīmoliem visā Ziemeļeiropā.


2008. gadā modes māksliniece Inese radīja savu modes namu Rīgā un sāka radīt apģērbu sievietēm, ko raksturot varētu kā karaļa greznību un dabisku pārliecību. Zīmols Amoralle starptautisku atzinību ieguvis pateicoties tādiem modes medijiem kā Vogue, Marie Claire un Cosmopolitan. Kopš tā dibināšanas, Amoralle rada divas apģērbu kolekcijas gadā un tās tiek prezentētas kā vietējos, tā starptautiskos modes pasākumos.

 

View this post on Instagram

 

Amoralle New Knitted Collection is available online 😍Which is your favorite? With or without the exclusive feather cuffs?

A post shared by amoralle (@amoralle) on


Amoralle dizainu raksturo izsmalcināta kvalitāte, smalkas mežģīnes, kvalitatīvi audumi un roku darbs.

Zīmola pārstāve Agnese Kazāka portālam kokteilis.lv par  jauno rudens sezonas kolekciju atklāj: “Amoralle radījis sievišķīgu un izsmalcinātu jauno rudens kolekciju. Tajā dominē zīmola zīmola rokrakstam raksturīgās, izsmalcinātās franču mežģīnes, ekskluzīvi kašmira, mohēras un zīda adījumi.”

 

View this post on Instagram

 

Amoralle new knitwear collection has arrived!

A post shared by amoralle (@amoralle) on


Agnese arī piebilst, ka Amoralle vēlas, lai sievietes, valkājot jauno kolekciju, justos īpaši pašpārliecinātas, sievišķīgas un apburtas ar maģisku šarmu un romantiku. “Šoruden aktuāli ir maigie pasteļu un trifeļu toņi, kas apspēlēti jaunās kolekcijas tērpos ļaus paņemt līdzi sapņainās vasaras sajūtas vēl kādu brīdi ilgāk,” portālam atklāj Amoralle pārstāve Agnese.

Foto: