Ziemassvētki ir vieni no gada maģiskākajiem un, viennozīmīgi, skaistākajiem svētkiem. Priecīgus Ziemassvētkus sociālajos tīklos saviem draugiem, tuviniekiem un vienkārši faniem novēl arī Latvijā atpazīstami cilvēki!

TV raidījumu vadītājs un hokejkluba Rīgas „Dinamo” tehniskais direktors Armands Simsons ar ģimeni krāšņā un ļoti ģimeniskā fotogrāfijā vēl visiem priecīgus Ziemassvētkus!

Modele un skaistumkonkursu dalībniece Diāna Kubasova foto redzama kopā ar savu mammu Ilvu Kubasovu – abas tērpušās tradicionālos un mīļos Ziemassvētku džemperos:

Dziedātāja Samanta Tīna raksta: “Reizi gadā šis mirklis ir īpašs! Mīļš, kluss, cerībām un mīlestības pilns! Ticiet, ceriet un mīliet, brīnums ir katrā no mums!”

Aktrise Ieva Florence šajos svētkos novēl novērtēt vienam otru un baudīt tuvu cilvēku attiecības arī ikdienā:

Dziedātājs un TV šova “X Faktors” žūrijas loceklis Intars Busulis novēl Priecīgus Ziemassvētkus:

Dziedātāja un TV šova “X Faktors” fināliste Līga Rīdere uzrakstījusi: “Pakļauties mirklim. Atļauties izjust – izjust maiguma garšu. Saskatīt skaistumu Visparastākajā lietā. Lai skaisti Ziemassvētki!”

Radošā Gundega Skudriņa teic, ka viņai Ziemassvētki nekad neapnīk un nu, padarot visus darbus, viņa ir beidzot gatava ļauties svētkiem un savai ģimenei: