Kokteilis
Apbrīno

FOTO: skaties, kā dienesta suņi pozē asprātīgam labdarības kalendāram0

Foto: Ekrānuzņēmums

Lieliski un apmācīti suņi kopā ar saviem treneriem kļuvuši par satriecošiem modeļiem kādā īpašā kalendārā!


2009. gadā ideja par dienesta policijas suņu kalendāru radās pensionētam Vankūveras policijas seržantam Maikam Anfilam, kurš šo kalendāru veidoja par godu savai sievai, dienesta suņu kinoloģei Kendijai Anfildai. 2004. gadā viņa zaudēja cīņā ar krūts vēzi. Visi ienākumi, kas tiek iegūti no šī kalendāra pārdošanas, kopš 2009. gada tiek ziedoti Britu Kolumbijas Vēža fondam un Bērnu slimnīcas fondam.


Suņi, ko jūs redzat šajos attēlos patiešām ir lieliski! Viņi ir augstākās pilotāžas profesionāļi! Fotografēšanas laikā viņi uzmanīgi uzklausa savu treneru instrukcijām. Šajās fotogrāfijas parādās suņu spilgtās personības. Policijas suns Brando patiešām ir tik stilīgs, cik viņš izskatās ar savām policijas brillēm. Policijas suns Bailejs mīl darba pārtraukumus vietējās kafejnīcās. Savukārt policijas suns Džeks vienmēr savu darbu uztver nopietni, ja runa ir par ļaunprātības atmaskošanu un aizdomās turamajiem.


Šobrīd Vankūveras policijā ir 15 suņu komandu vienības – katru no šīm komandām veido viens dienesta suns un viens policists.


Vankūveras policijas vadība skaidro, ka policijas dienesta suņi ir ļoti svarīgi departamenta darbinieki, jo suņi ir apmācīti ļoti dažādām disciplīnām. Viņi prot meklēt pierādījumus, meklēt narkotiskās vielas, šaujamieročus, kā arī sprāgstvielas un, protams, aizsargāt savu pārinieku policistu.


Vankūveras iedzīvotāji šo burvīgo kalendāru ir patiešām ļoti iecienījuši, tāpēc laiku pa laikam policija organizē tikšanos ar tā galvenajiem varoņiem – dienesta suņiem.

LA.lv