Ikviens bērnībā ir vēlējies sev četrkājaino draugu. Tā arī Signe Meirāne jau kopš bērnības ļoti ir vēlējusies kaķi, bet diemžēl neviens viņā neklausījās.

Savā Facebook.com profilā Signe saka: “Labi, ka omei bija daži, kuri diemžēl tik ļoti bija noguruši no manas mīļošanās, ka līdz ko mani ieraudzīja, no mājām pazuda.”

23 dzimšanas dienas vakarā Signi sagaidīja brīnumaina dāvana, atgriežoties mājās, uz galda sēdēja kaķītis. Viņa arī raksta, ka esot raudājusi kā traka un baidījos iet prom, mazo četrkājaino draugu atstājot vienu.

“Viņš bija ar mums 10 gadus un tad mēs nesapratāmies (alerģijas utt.). Mēs viņu atdevām rūpīgiem cilvēkiem un palikām bez kaķa, ar tukšu māju,” raksta Signe. Gads esot gājis un meitas ļoti prasījušas pēc jauna kaķa. Atceroties to sajūtu, kāda bijusi Signei, kad tik ļoti gribas, bet nav, Signe nolēma, ka jāmēģina vēlreiz. “Uztaisījām analīzes, alerģija pazudusi (tas pierāda, ka alerģijas ir pārejošas un saistītas ar stresiem utt.) un izdomājām, ka ņemsim,” skaidro Signe. Signes dzīvesbiedrs Armands esot bijis pret, bet tad vienās vakariņās esot pajautājis vai kaķis jau ir atrasts? Šokā par tādu pavērsienu, Signe sākusi meklēt un atradusi visai ātri.

Atrada kaķīti kurš murrāja, kurš pēc dzimšanas bija knapi izdzīvojis, barots ar pudelīti. Kaķīti esot atradusi pie fantastiskas sievietes, kas pārdod Britu īsspalvainās šķirnes kaķus, “Ilgi domāju, esmu gatava vai nē, jo tagad tas vairs nebija kaķītis, tas bija kaut kas, kam ir sirds, kājas, kas ir dzīvs un kam vajag mūsu mīlestību,” raksta Signe. Šo kaķīti esot pieņēmuši un atnesot to uz jaunajām mājām, visi bijuši laimīgi.

Tā Signes ģimenē ienāca jauns četrkājainais draugs – Britu īsspalvainās šķirnes kaķis Reno.

“Viņš ir dīvains, viltīgs, nerātnieks (jo grib skriet ārā), ļoti mistisks, mīļš, dzer kopā ar mums ūdeni no glāzes pie virtuves letes, un, kā bērni saka, vis vis labākais kaķis pasaulē,” raksta Signe. Ģimenei rūp viss, kas ar viņu notiek, notiks un tieši tāpat kā ikvienam Signes ģimenē, gribas to labāko un drošāko. Lai cik dīvaini neliktos, Signe nolēmusi kaķi arī apdrošināt ticot, ka to tomēr nenāksies izmantot.

Iegādāties apdrošināšanas polisi kaķim, Signe nolēmusi pēc pieredzes ar iepriekšējo ģimenes mīluli, kad nācies kaķim veikt trīs operācijas, kas prasa lielus izdevumus. Signe arī piebilst, ka kaķim izvēlējušies ļoti labu veterināro klīniku, kas nav lēta, tāpēc apdrošināšanas polise kaķim bijusi loģisks ģimenes lēmums.

Signei jau kopš bērnības ir mācīts, ka Dievs sargā to, kurš sevi sargā pats, tā nu kaķim Reno, kā jau ģimenes aristokrātam, ir sava IF apdrošināšanas polise.

Signe arī komentē, ka Britu šķirnes kaķi viņas ģimenei bijuši mīļākie no visām šķirnēm. Savukārt vārdu Reno izvēlējusies, jo ģimene esot gribējusi aristokrātiskajam kaķim dot tieši franču izcelsmes vārdu. Tā nu esot palikuši pie vārda Reno: “Kā Žans Reno, kā Renault mašīna izlasot, kā mākslinieks Renuārs tikai mīļvārdiņā!”

Foto: