14 Komentāri

 1. E.V.

  JĒZUS…..ŠAUSMAS!

 2. Elina

  Kas viņi ir? Nepazīstu to sabiedrības krējumu.

 3. Lāčplēsis

  Ļoti krieviski ģīmji… nepazīstu šos feisus, kas viņi ir ,ko dara, kāpēc? Saģērbušies kā humpalu veikalā, pilnīga bezgaumība, nu ka tak krievi ! Miļķības, tas nav nekad bijis ,,krējums” , vot šitie ir nodokļu nemaksātāji! Vajag papurināt tos lupatus, !

 4. jojo

  sabiedrības sviests

 5. De jure

  Sabiedrības īstenās samazgas… No krējuma tik vien kā sūkalas.

 6. No ASV

  Paldies prieksh iepriekshejiem komentariem. Pec apskateejos shas bildes jutos mazliet skum. No sham bildem Latvija man izlikas tada svesha, nepazeestama vieta. Citi komentari
  man atstaj ar cereebu ka latvieshi nav parmaineejushies uz kautko nepazeestam.

  1. LB

   Sveša, jo nav Bondaru pāris?

 7. osis

  Kuri mirstīgie šajā “pīļu dīķī “uzskatāmi par “sabiedrības krējumu”?

 8. Priede

  Šeit redzama tikai dārgu apģērbu skate. Nevienā foto nav redzama pati balle, proti, ka šie cilvēki dejo, kas ir balles galvenais nosacījums. Ja dejot neprot, nav balle, bet izrādīšanās, tikšanās, vakariņošana.

 9. ddd

  Nāk pŗātā Kulakova dziesma -> kretīni danco!

 10. ss

  īsts krievžīdu saiets

 11. Manieres

  Ja pasākums ir balle, tad galvenais ir prast dejot nevis apģērba zīmols vai ierašanās fakts. Balle ir apliecinājums visaugstākai prasmei kulturāli atpūsties kopā ar sievu, dāmu, kas iespējama tikai dejojot un dejojot prasmīgi, bet, lai ballē prasmīgi dejotu, ir jāapgūst balles dejas. Savukārt, lai apgūtu balles dejas, kā vīrietim tā sievietei visā uzvedības spektrā ir jāievēro smalkākā uzvedības kultūra saskarsmē. Balles ir kulturālas uzvedības spogulis tāpēc, ka tajās dejo. Ja cilvēki dejot neprot, bet apmeklē pasākumu kas saucas balle, tad kaut kas ir pavisam greizi. Ja gribas redzēt kāda ir balle kas veicina uzvedības kultūru saskarsmē, meklētājā var ierakstīt „Elegances ritmos”.

 12. PO

  Mēs par to maksājam…..

 13. HA

  Pat redzēti nekur nav NEVIENS ĢEIMIS

Pievienot komentāru

Obligātie lauki atzīmēti ar *