Kokteilis
Stilo

FOTO: sabiedrības elite iepazīst Latvijā darinātus tērpus0

Foto: Juris Zolbergs

Augstas klases adījumu ražotājs, modes un tekstila dizaina zīmols AMERI knitwear, kurš vairākkārt nominēts un saņēmis atzinību virknē konkursu, tostarp arī Ekonomikas ministrijas godalgu kategorijā 2011.gadā kā “Labākais rūpnieciskais dizains”, pirmoreiz debitējis prestižās Rīgas Modes nedēļas ietvaros.

Rīgas Modes nedēļas 30. jubilejas sezonā AMERI savā salonveikalā Berga bazārā vienkopus aicināja sabiedrības eliti novērtēt rudens – ziemas kolekciju TREE HUGS un iepazīt zīmolu. Pasākuma ietvaros tika demonstrēta AMERI knitwear tērpu kolekcija, atainojot zīmola saikni gan ar Latvijas tautiskuma simboliem un dabu, gan iedvesmu no ēteriskās Itālijas.

Skati apmeklēja tādas sabiedrībā zināmas personības kā politiķi Andris Ameriks ar dēlu Agri, Oļegs Burovs, Baiba Broka un Armands Krūze ar kundzi, politologs Filips Rajevskis, Lauku atbalsta dienesta direktore Anna Vītola-Helviga, Rīgas Meži daļas Mežaparks vadītāja Elga Zēģele, Ziemeļu Ministru padomes pārstāve Ginta Tropa, Baltijas Modes federācijas prezidente Elena Strahova, dizaineres Baiba Ripa, Anna Osmuškina, Dace Krieviņa-Bahmane, un Diāna Sipkovska-Romāne, LU profesore Zanda Rubene, dziedātājas Olga Rajecka un Vita Balčunaite  un daudzi citi stilisti, blogeri un modes cienītāji.

Prezentācijas ievadā zīmola AMERI knitwear dibinātāja un vadītāja Ginta Amerika pauda gandarījumu par debiju Rīgas Modes nedēļas ietvaros: “Esam pateicīgi par iespēju iepazīstināt ar zīmolu plašāku auditoriju Latvijas vērienīgākajā modes pasākumā, īpaši tā jubilejas sezonā! Iespēja uzņemt viesus AMERI knitwear salonveikalā sniedz iespēju aiznest tālāk ideju par Latvijā radītu augstvērtīgu un ilgstspējīgu dizainu.”

AMERI knitwear ir dibināts 2006. gadā un kļuvis par boutique klases trikotāžas ražotāju ar plašu piedāvājumu un klientiem Eiropā un visā pasaulē. Ap 70% no Ameri knitwear ražojumiem savus lietotājus rod Dānijā, Zviedrijā, Somijā, Norvēģijā, Austrijā, Vācijā un citās Eiropas valstīs.

Rīgas Modes nedēļas ietvaros demonstrētās kapsulas kolekcijas TREE hugs idejas pamatā ir koks kā auglības simbols, kas savieno debesis un zemi un sniedz pārlaicības sajūtu, ļaujot nēsātājai justies īpašai. Šī kapsulas trikotāžas kolekcija ir radusi iedvesmu Latvijas skaistajos un tīrajos mežos. Adīta kleita, džemperis, svārki vai bikses apņems kā glāstoša liepu lapotne, savukārt kašmirs maigi pieglaužas, ir silts, viegls un nemanāms, vienlaikus ir elegants un izsmalcināts. Zīmols lepojas ar to, ka kolekcijā izmantota augstvērtīga kašmira dzija un viskoze ar spīdumu.

Foto:

LA.lv