Kokteilis
Dzīvo

FOTO: sabiedrībā zināmi cilvēki pulcējas, lai atklātu labdarības namiņu0


“Dominā” atklāj labdarības namiņu
“Dominā” atklāj labdarības namiņu
Publicitātes foto

Vēloties padarīt labdarību pieejamu ikvienam, tirdzniecības centrs (t/c) Domina Shopping pagājušajā nedēļā atklāja Labdarības namiņu, kurā pēc apmeklētāju izvēles interaktīvā un interesantā veidā iespējams ziedot četriem dažādiem mērķiem – Latvijas SOS bērnu ciematiem, projektam “Eņģeļu pasts”, dzīvnieku patversmei “Labās mājas”, kā arī misijai “Pakāpieni” jeb Bēbīšu mājai.

Labdarības namiņa interaktīvajā mūzikas stendā iemetot ziedojumu, sāk skanēt dzīvnieku balstiņas un mūzika, un jebkurš tādējādi tiek iedrošināts ziedot kādam no četriem brīnišķīgajiem projektiem. Atklāšanas pasākumā sirsnīgam un svarīgam mērķim ziedoja arī blogeres Jana Medova, Nika Linde un Anete Ozoliņa.

Skaidrojot kopējo Dominas Labdarības namiņa mērķi, Dina Bunce, t/c Domina Shopping direktore, stāsta: “Mums Dominā vienmēr ir bijis svarīgi atbalstīt un iedrošināt rīkot sirdssiltus projektus, jo tā mums ir neatņemama ikdienas sastāvdaļa. Līdz šim esam ar prieku iesaistījušies kampaņveidīgos labdarības projektos un esam bijuši sociāli atbildīgi ilgtermiņā, tādēļ rezultātā dzima ideja par “Labdarības namiņu”, par ko lielu paldies jāsaka dizainerēm Gundegai Andersonei, Jolantai Šaiterei un Evijai Šaiterei un tehnisko būvdarbu vadītājam Jānim Krastiņam, kas šo namiņu uzbūvēja no idejas līdz jumta spicītei.”

Latvijas SOS bērnu ciemati ir vieta, kur bērni, kuri palikuši bez bioloģisko vecāku aprūpes, ir iespēja uzaugt ģimenē, saņemt mīlestību, būt drošībā, socializēties un mācīties. SOS ciematu pārstāvji ir arī regulāri Dominas ciemiņi, t/c apmeklētājiem pastāstot par iespējām palīdzēt bērniem šajos ciematos.

Projekts “Eņģeļu pasts” sniedz iespēju atbalstīt sirmgalvjus un cilvēkus ar invaliditāti gan materiālā, gan arī emocionālā veidā. Šie cilvēki dzīvo sociālās aprūpes centros un visbiežāk viņiem nav tuvinieku vai piederīgo cilvēku, kas viņiem varētu palīdzēt, tādēļ ir jo īpaši priecīgi un aizkustināti saņemt tieši viņiem adresētu paciņu, kurā uzdāvināts kāds gardums vai sadzīvē nepieciešama lieta.

Dzīvnieku patversme “Labās mājas” rūpējas par četrkājainajiem draugiem, kuriem mūsu – cilvēku mīlestība un atbalsts ir nepieciešams visvairāk. Kvalitatīva pārtika, medikamenti un aprūpes nodrošināšana ir tās pašsaprotamās, bet tik ļoti nepieciešamās lietas, kuras ziedojot, varam nodrošināt pūkainajiem patversmes iemītniekiem.

Misija “Pakāpieni” jeb Bēbīšu māja ir projekts, kas sniedz atbalstu jaunajām māmiņām gan gaidību laikā, gan pēc dzemdībām, dodot pajumti gan mātei, gan bērnam, kas palikuši bez jumta virs galvas. Misija palīdz arī daudzbērnu ģimenēm, kas cieš trūkumu un kurām ir nepieciešams emocionāls un materiāls atbalsts.

"Dominā" atklāj interaktīvu labdarības namiņu
LA.lv