Ekskluzīvais un Igaunijā atzinību guvušais rotaslietu zīmols New Vintage by Kriss ir laidis klajā savu jaunāko kolekciju Becoming Fierce (Ļauties kvēlei). Ar šo kolekciju rotu autore Kriss Eglite iepazīstināja skatītājus pavisam nesen notikušajā “Zelta adatas” nominācijas skatē Tallinas modes nedēļas laikā. Jau no novembra beigām rotas no jaunās kolekcijas var iegādāties mākslas galerijā “Putti” un dizaina konceptveikalā “BOLD”.

Publicitātes foto

Rotaslietu zīmola New Vintage by Kriss autore ir Latvijā pazīstamā igauņu rotu māksliniece Kriss Eglite. Viņa stāsta, ka iedvesmu savai jaunākajai kolekcijai smēlusies no dažādiem cilvēka dzīves cikliem, kas attīsta personību, paplašina redzeslauku, kā arī palīdz radīt skaistumu ap sevi. Viņa uzskata, ka ar katru šādu ciklu mums ir jāpārvar pārbaudījumi, jāatbrīvojas no pašu un citu uzliktajiem ierobežojumiem, kā arī jārod gudrība dzīvot pilnvērtīgi.

Publicitātes foto

“Darinot šīs rotas, centos vērst uzmanību uz tiem galvenajiem simboliem, kas mums palīdz pārvarēt aizspriedumus un dzīvot brīvi, lai tādējādi pieņemtu un mīlētu sevi un apkārtējos cilvēkus. Ceru, ka šajā rotu kolekcijā ietvertais vēstījums tā valkātājām palīdzēs turpināt pilnveidot sevi, mīlēt vēl kvēlāk un radīt ap sevi labāku, laipnāku un skaistāku vidi,” teic rotu māksliniece un kolekcijas autore Kriss Eglite.

New Vintage by Kriss rotaslietas ir lieliska ideja izsmalcinātai dāvanai. Jau kopš zīmola radīšanas brīža, tā mērķis ir piedāvāt sievišķīgi spēcīgas un izteiksmīgas, tomēr vienlaicīgi viegli nēsājamas rotas, kas piemērotas gan ikdienai, gan īpašam notikumam. New Vintage by Kriss zīmola rotaslietas ir askētisks aksesuārs, kas neuzbāzīgi akcentē personību un iedvesmo to valkātāju. Rotas uzrunā pārliecinātu sievieti ar noteiktu attieksmi, bez aizspriedumiem pret pieredzi vai gadu skaitu.

Foto: