Pirmo reizi Latvijā, izstādes “Māja 1” ietvaros, tiks ierīkota vēl nebijuša koncepta ekspozīcija. Interjera un dizaina kvartāla Decco Centrs stends tiks iekārtots kā reāla privātā interjera telpa mūsdienīgai ģimenei, visu sadzīves telpu apdares un iekārtojuma veidošanā izmantojot tikai Decco Centrs salonveikalu piedāvājumā esošos materiālus.

Izstādes laikā Decco Centrs modernajā dzīvoklī notiks omulīga rosība. Nozares profesionāļi diskutēs par interjera telpu iekārtošanas pamatprincipiem un jaunākajām tendencēm, kā arī zonā darbosies sabiedrībā zināmas personības un aktieri, tiks rīkotas kulinārijas meistarklases. Izstādes viesiem šajā stendā ik dienas tiks piedāvāta plaša informatīvi izklaidējoša programma – sestdien, 16. martā, stendā saimniekos Roberto Meloni, kurš visas dienas garumā tiksies ar radošiem ciemiņiem.

Viena no pirmajām stendā viesosies interjera dizainere – māksliniece Kristiana Kazarjana, kas iekārtojusi šo unikālo interjera telpu. Stāstot par šī gada interjera tendencēm un jaunumiem, Kristiana izrādīs visas stendā iekārtotās sadzīves telpas. Šīs dienas turpinājumā Roberto apciemos Signe Meirāne, lai vadītu Tuvo Austrumu ēdienu pagatavošanas meistarklasi. Bet svētdien, 17. martā, izstādes apmeklētāji aicināti piedalīties diskusijās kopā ar nozares profesionāļiem, lai iepazītos ar interjera iekārtošanas būtiskākajiem aspektiem, kā arī iesaistīties īpašā meistarklasē, lai kopā ar ēdienu entuziastu un raidījuma “Gatavo dabā” vadītāju Renāru Purmali noskaidrotu, kā ātri un vienkārši pagatavot neticami gardu biešu maizi, šokolādes brauniju vai saldējumu.

Kas raksturīgs mūsdienu ģimenes dzīvoklim? Atbildes rodamas Decco centrs izstādes stendā.
Latvijā līdz šim nebijuša koncepta izstāžu stendu projektējusi un iekārtojusi dizainere Kristiana Kazarjana. Būtiskākais radītās telpas koncepts – funkcionāls, ergonomisks, mūsdienīgs un estētisks interjers. Telpu noformējumā izmantoti mūsdienās aktuālie – dabīgie, cilvēkam un videi draudzīgie materiāli.

Interjers veidots piezemētos, dabīgos toņos, apvienojumā ar spilgtiem akcentiem detaļās.
Sienu apdarē izmantotas gan papīra tapetes ar šobrīd aktuāliem augu motīva rakstiem un ornamentiem, gan sienu krāsojums. Akmens masas lielformāta flīzes piešķir telpai unikālu dabīgā akmens klātbūtnes sajūtu. Sienu krāsojumā un detaļās dominē šī gada aktuālie krāsu toņi, viens no tiem – Flamingo, kurš ir nominēts kā 2019. gada krāsa. Iekļautās mēbeles ir estētiskas un funkcionālas. Korpusa un mīkstajās mēbelēs izmantotie materiāli ir viegli kopjami un aktuāli dizaina tendencēm. Apgaismojuma nodrošināšanai Decco Centra stendā vērojami arī Latvijas ražotāju zīmoli, taču pats apgaismojums veidots, ievērojot mūsdienu automatizācijas inovatīvos risinājumus.

Mūsdienu ģimenes interjera telpai raksturīga elegance un akcenti detaļās, krāsu niansēs un materialitātē. Ievērojot šī brīža aktualitāti – interjerus papildināt ar detaļām, aksesuāriem un dizaina priekšmetiem, tādā veidā nianšu kopskats telpā veido noteiktu stilistiku, smalkumu un mājoklim piešķir individualitāti. Jebkurai ģimenei būtisks ir ne tikai estētisks dizains, bet arī funkcionālie risinājumi, proti, lai dzīvojamās telpas dizains kalpo cilvēkam.

Foto: