Kokteilis
Apbrīno

FOTO: princis Viljams un Keita Midltone nodemonstrē pieticību: ceļojumā ar bērniem uz Skotiju viņi devušies budžeta klases lidmašīnā0


Keita Midltone pasniedz balvu Vimbldonas uzvarētājam Novakam Džokovičam.
Keita Midltone pasniedz balvu Vimbldonas uzvarētājam Novakam Džokovičam.
Foto: REUTERS/ SCANPIX/ LETA

Kembridžas hercogi uz Meganas Mārklas un prinča Harija skandāla par ceļošanu privātajā lidmašīnā izvēlējušies absolūti pretēju rīcību. Princis Viljams, Keita Midltone un trīs viņu bērni – princis Džordžs, princese Šarlote un mazais Luiss atlidojuši uz Skotiju visparastākajā pasažieru lidmašīnā.

Karaliskā ģimene tika pamanīta lidostā, izkāpjot no lidmašīnas vakardien. Kopā ar viņiem uz Skotiju bija atlidojusi arī viņu auklīte Marija Boralla, kā arī Keita mamma – Kerola Midltone. Briti par prinča Viljama un Keitas Midltones rīcību ir sajūsmināti.

Plkst. 8:45 karaliskā ģimene izlidoja no Lielbritānijas. Viņi bija iegādājušies budžeta klases biļetes aviolīnijas “FlyBe” lidmašīnā. Vienas biļetes cena ir aptuveni 70 eiro.

“Viņi visi sēdēja man priekšā. Es regulāri lidoju ar šo reisu. Neviens nezināja, ka salonā atrodas arī karaliskā ģimene. Vēlāk es sapratu, ka kopā ar viņiem ir arī Keitas mamma un bērnu auklīte,” – izdevumam “Daily Mail” atklāja kāds lidmašīnas pasažieris.

Saistītie raksti

Interneta tīklā parādījies arī foto, kurā redzams, kā princis Viljams, ar somām rokās, dodas prom no lidmašīnas. Blakus viņam iet princis Džordžs, kurš arī nes somu un princese Šarlote ar mazāka izmēra somu. Keita Midltone esot sekojusi viņiem, rokās nesot mazo Luisu un blakus viņai gājusi arī auklīte un Keitas mamma Kerola. Karalisko ģimeni lidostā sagaidīja automašīna.

 

View this post on Instagram

 

The Cambridges arriving at Aberdeen Airport with this morning. They were spotted getting off the budget flight, they are going to Balmoral to spend time with The Queen and Prince Phillip. 🥰🥰 . A passenger on the plane who spotted them said to the Daily Mail: ‘The family were sat right at the front. I fly this route all the time and we were non the wiser. No-one knew they were on the flight. Later on I realised that Kate’s mother was sat a few rows in front of me.’ . . . #princegeorge #princesscharlotte #princelouis #queenelizabeth #monarch #monarchy #royals #britishroyalfamily #katemiddleton #duchessofcambridge #dukeofcambridge #thecambridges #queenofengland

A post shared by Prince George Alexander Louis (@hrhprincgeorge) on

LA.lv