Šogad princis Harijs un Megana Mārkla piedzīvoja savu pirmo Valentīndienu kā precēts pāris. Taču kā nu sanācis kā ne – Megana Mārkla šo dienu pavadīja viena, jo princis Harijs bija devies uz Norvēģiju, lai apmeklētu kara vienību Tradance Clockwork, un svinētu šīs karaliskās flotes 50. gadadienu Bardufosā.

Saskaņā ar Kensingtonas pils oficiālajā Instagram kontā publicēto informāciju, Saseksas hercogs tikās ar karaliskās flotes specializēto lidmašīnu apkalpi un inženieriem, lai vairāk uzzinātu par viņu pieredzi bruņoto spēku vienībā Royal Marines, kas darbojas Ziemeļu polārajā lokā.

 

View this post on Instagram

 

🇬🇧🇳🇴 The Duke of Sussex, Captain General @RoyalMarines, visited Exercise Clockwork to celebrate the 50th anniversary of the operation in Bardufoss, Norway. The Duke met specialist aircrew and engineers, finding out more about their experiences of flying with the Royal Marines in the Arctic Circle – before cutting a special cake to mark the operation’s 50th anniversary, and thanked both Brits and Norwegians for their collaborative work over the past 50 years. Clockwork is the traditional name of the Royal Marines’ annual winter exercise, based in one of the world’s most demanding environments 200 miles inside the Arctic Circle, which has trained over 16,000 Royal Marines and Royal Navy sailors and airmen since 1969. #RoyalMarines #ExerciseClockwork 📷 Kensington Palace

A post shared by Kensington Palace (@kensingtonroyal) on


Tāpat Harija vizītes laikā tika svinēta varonīga valstu sadarbība, kas norisinās jau 50 gadu garumā.

Žurnāls People informē, ka Hariju sagaidīja jaunākie dienesta locekļi, kuriem vēl jāiemācās pielāgoties darbam aukstos klimatiskajos apstākļos vien nedaudz vairāk kā 320 kilometru attālumā no Ziemeļu polārā loka. Tāpat jāpiemin, ka 2017. gadā princis Harijs kļuva par vienības Royal Marines kapteini.

Izrādās, vizīte nebija tik oficiāla, kāda tā patiesībā varētu šķist. Mirklī, kad princis Harijs ieradās, viņš tika vests uz no sniega celtu mājiņu iglu, kas bija dekorēta ar prinča Harija un Meganas Mārklas kāzu fotogrāfijām par godu Valentīndienai. Tāpat mājiņā bija arī iedegtas sveces un skanēja romantiska mūzika. Ikdienā šī igla, saukta par Quincey Shelter, kalpo kā ārkārtas patvērums īpaši aukstā laikā, taču šoreiz tā tikai pārvērsta par sirsnīgu Valentīndienas pārsteigumu princim Harijam. Turklāt, viņa reakcija bija pārsteidzoša:

Foto: PA/SCANPIX/LETA

Šis jaukais žests esot licis sailgoties princim Harijam pēc viņa mīļotās Meganas, kura šobrīd ir grūtniecības septītajā mēnesī.