Princis Harijs kopā ar sievu Meganu Mārklu apmeklējuši Hamiltona muzikālo ceremoniju, lai paustu atbalstu paša prinča Harija un Karaliskās ģimenes dibinātajam labdarības fondam “Sentebalī”.

Hamiltona muzikālās ceremonijas ietvaros norisinājās slavena Brodvejas viesizrāde, kas godalgota ar “Olivera”, “Tony” un “Grammy” balvām. Šī pasaulslavenā izrāde stāsta par Aleksandru Hamiltonu, imigrantu no Vestindijas, kurš neatkarības kara laikā kļuva par Džordža Vašingtona labo roku un palīdzēja nodibināt Amerikas Savienoto Valstu pamatus.

Hamiltona mūzikls notika Viktorijas pils teātrī, Londonā.

Vakara gaitā viesi tika iepazīstināti ar labdarības fonda “Sentebalī” galveno ideju un to, ka ienākumi, kas gūti no šī mūzikla, tiks ziedoti labdarības programmai, kas rūpējas par bērniem un jauniešiem Āfrikas dienvidos, kas cieš no HIV.

Princis Harijs kopā ar karaliskās ģimenes atbalstu labdarības fondu “Sentebalī” nodibināja 2006. gadā. Fonda mērķis ir atbalstīt bērnus un jauniešus, kas inficēti ar HIV un cieš no garīgās veselības traucējumiem Āfrikas dienvidu valstīs Lieto un Botsvānā.

Foto: