Prinča Harija sieva Megana Mārkla ļoti rūpīgi izvēlas tērpus, kuros apmeklēt dažādus pasākumus, jo visa pasaule seko līdzi teju katram viņas solim. Kā norādījuši stilisti un modes blogeri – ne vienmēr jaunajai sievietei tas izdodas nevainojami, tomēr jaunā hercogiene patiešām mācās apgūt visus tos etiķetes “knifus”, ko pieprasa viņas jaunais karaliskās ģimenes statuss.

Tāpat noskaidrojies arī tas, ka ja pirms kāzām ar princi Hariju viņa reizumis izvēlējās tērpus 2000 dolāru vērtībā, tad šobrīd šī likme ir dubultojusies – vidēji viens tērps izmaksājot no 4000 līdz 5000 tūkstošiem dolāru.

Pirms dažām dienām princis Harijs un Megana Mārkla apmeklēja 18.gadsimta savrupnamu, kur norisinājās jauniešu politisko biedrību tikšanās, kur bija pulcējušies jaunieši no dažādām sadarbības valstīm. Šim pasākumam Megana bija izvēlējsuies elegantu kleitu šīs sezonas aktuālajā – dzeltenajā krāsā no zīmola Brandon Maxwell, kas, jāteic, hercogienei ļoti piestāvēja.

Meganas mati bija sakārtoti glītā copītē un kleitai viņa bija pieskaņojusi miesaskrāsas klasiskas augstpapēžu laiviņas.

Jāpiebilst, ka princis Harijs un Megana Mārkla gandrīz divus mēnešus pēc abu kāzām joprojām izskatās iemīlējušies un ļoti laimīgi.

Foto: