Kokteilis
Apbrīno

FOTO: princis Harijs trešajā dienā pēc dēla piedzimšanas devies atklāt “Invictus Games”0

Foto: AFP/ SCANPIX/ LETA

2014.gadā Anglijas princis Harijs nodibināja organizāciju “Invictus Games”, kas palīdz un motivē kara veterānus, kā arī ievainotos bijušos militārā dienesta kareivjus pievērsties dalībai sporta spēlēs. Vakardien, 9.maijā princis Harijs devās uz Nīderlandes pilsētu Hāgu, lai tur atsāktu laika skaitīšanu “Invictus Games 2020” spēlēm – tieši pēc gada, 9.maijā tās norisināsies vienā no Eiropas pilsētām.

Hāgā princis Harijs gan apskatīja pilsētu, gan tikās ar valsts amatpersonām un, protams, ar potenciālajiem spēļu dalībniekiem un faniem. Arī pats Harijs piedalījās neskaitāmās sporta kategorijās, izmēģinot tās uz “savas ādas”.

Kā zināms, 6.maijā plkst. 5:26 princis Harijs kļuva par tēti – viņa sieva, amerikāņu aktrise Megana Mārkla pasaulē laida puisīti, kam dots vārds Ārčijs Harisons Mauntbatens – Vindzors. Piedzimstot puisēns svēra 3,2 kg.

Kā zināms, jau iepriekš vairāki karaliskās ģimenes eksperti norādīja, ka, visticamāk, princis Harijs izmantos bērna kopšanas atvaļinājuma brīvās dienas, kas pienākas arī jaunajiem tētiem, lai šajā laikā būtu kopā ar mīļoto sievu un jaundzimušo. Tomēr vairāki eksperti norādīja, ka dažas vizītes princis Harijs, visticamāk, neplāno atcelt, jo tās viņa sabiedriskajā darbā ir ļoti nozīmīgas. Neapšaubāmi, organizācija “Invictus Games” princim Harijam kā bijušajam kareivim nozīmē ļoti daudz.

Princis Harijs pēc dēla piedzimšanas dodas savā pirmajā vizītē uz Nīderlandi
LA.lv