Kokteilis
Apbrīno

FOTO: princim Džordžam šodien dzimšanas diena – zināms, kāda ballīte būs mazajam troņmantniekam0

Foto: SIPA/ SCANPIX/ LETA

Jaunais Lielbritānijas princis Džordžs šodien atzīmē jubileju – puisēns šodien svin 6 gadu jubileju. Šodien par godu šim notikumam ieplānoti piknika svētki ģimenes un draugu lokā.

Prinča Džordža mamma, Kembridžas hercogiene un prinča Viljama sieva, Keita Midltone par godu šim notikumam nopublicējusi puisēna fotogrāfijas.

Vienā bildē Džordžs ir ģērbies zaļas krāsas polo krekliņā un svītrainos šortos. Citās fotogrāfijās Džordžs ir ģērbies Anglijas futbola izlases krekliņā. Un ir zināms, ka princim Džordžam ļoti patīk futbols, tāpat kā viņa tētim, princim Viljamam.

Foto: SIPA/ SCANPIX/ LETA

“Kembridžas hercogs un hercogiene ir ļoti priecīgi, ka var dalīties ar šīm prinča Džordža jaunajām fotogrāfijām. Šo attēlu autore ir pati Keita Midltone un tās tapušas pirms dažām dienām viņu piemājas dārzā,” – tiek ziņots.

Foto: SIPA/ SCANPIX/ LETA

Daudzi karaliskās ģimenes fani jau paspējuši komentēt internetā, ka šīs fotogrāfijas Keitai izdevušās ļoti mīļas un aizkustinošas, it īpaši tāpēc, ka mazais Džordžs smejas no sirds, un viņam, kā jau sešu gadu vecumā pieklājas, ir izkrituši arī daži zobi.

Foto: SIPA/ SCANPIX/ LETA

Atgādināsim, ka gaviļnieks princis Džordžs ir trešais pēc kārtas rindā uz Lielbritānijas troni pēc sava vectētiņa Čārlza un tēta, prinča Viljama.

Zināms, ka ballīte piknika stilā notiks šo pēcpusdien Kembridžas hercogu ārpus pilsētas rezidencē un princim Džordžam kompāniju sastādīs jaunākā māsa Šarlote, mazais brālis, princis Luiss, brālēni un māsīcas, kā arī daži draugi no skolas.

Saistītie raksti

Keitas un Viljama ģimenes draugi darījuši zināmu, ka tie būs nelieli, pieticīgi svētki, jo tā vēlējies esot pats jubilārs. “Viesu pulkā noteikti būs arī prinča Džordža mīļotais tēvocis – Maiks Tindals (karalienes Elizabetes II mazmeitas Zāras Tindalas vīrs – red.), kurš vienmēr ar viņu jokojas,” – teikuši ģimenes draugi izdevumam “Mirror”.

Šogad princis Džordžs ir pabeidzis pirmo mācību gadu Batersa Tomasa sākumskolā (Londonā). Izglītība šajā privātskolā maksā aptuveni 19 000 mārciņu gadā. Šajā skolā princis Džordžs mācīsies vēl vienu gadu, bet tad pāries mācīties uz vispārējās izglītības mācību iestādi. Septembrī mācības šajā pašā skolā uzsāks arī mazā māsa, princese Šarlote.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Nedēļas nogalē “Engure Cafe” pagalmā bezmaksas koncertā uzstāsies “The Sound Poets” un “Laika Suns”
20 stundas
AK
Aija Kaukule
Kokteilis
Katrīne Sauliete: “Brīži, kad sēžu noraudājusies vai rāju bērnus, – tas paliek ārpus mana profila. Sociālajā vidē vajag laimīgus cilvēkus”
Intervija 21 stundas
ZD
Zane Dzene
Kokteilis
VIDEO: īsais kurss Itālijas kino vēsturē
21 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IK
Ilze Kuzmina
Latvijā
Cīņa par latviskiem bērnudārziem Rīgā vairs nav bezcerīga?
1 stunda
LE
LETA
Pasaulē
Negaisā Polijas un Slovākijas Tatros dzīvību zaudējuši pieci cilvēki
10 stundas
LE
LETA
Latvijā
Atklāj prezidenta Egila Levita padomnieku algas
1 stunda
SK
Skaties.lv
Latvijā
Zināms, cik no 47 glābējsilītes bērniem atgriezušies savās bioloģiskajās ģimenēs
1 stunda
LE
LETA
Dabā
Diena gaidāma silta un vējaina
1 stunda