Kokteilis
Apbrīno

FOTO: princesei Šarlotei iepaticies viens no lielākajiem suņiem pasaulē. Vai Keitai un Viljamam būs jauns ģimenes loceklis?0

Foto: PA Images/ SCANPIX/ LETA

Neparastais foto parādījies britu armijas Twitter kontā. Tajā redzams princis Viljams kopā ar saviem bērniem – princi Džordžu, princesi Šarloti un mazo princi Luisu. Viņi iemūžināti kopā ar Īru militārās gvardes dzīvo talismanu – īru vilka šķirnes suni.

Fotogrāfija uzņemta Kembridžas hercogu oficiālās vizītes laikā. Īru militārās gvardes pārstāvji iepazīstinājuši karaliskās ģimenes pārstāvjus ar savu talismanu – īru vilku Domnallu. Līdz šim šāda fotogrāfija nebija nopublicēta un sociālajā vietnē tā parādījies par godu mazā prinča Džordža dzimšanas dienai.

“Armija Londonā, tajā skaitā Īru militārā gvarde un viņu talismans – īru vilku suns Dollmans. Mūsu kareivji vienmēr ir gatavi kalpot,” – teikts paziņojumā.

Fotogrāfijā redzams, ka mazais princis Džordžs un viņa māsa, princese Šarlote stāv blakus savam tētim, kurš rokās tur visjaunāko ģimenes locekli – princi Luisu. Džordžs ir ģērbies polo krekliņā un šortos militārajā stilā un ar smaidu lūkojas kamerā. Mazais Luiss izskatās ļoti koncentrējies, bet māsa Šarlote rokās tur rotaļlietu un ar smaidu un interesi uzlūko suni.

Īru vilku šķirnes suņi tiek uzskatīti par vieniem no vislielākajiem suņiem pasaulē un kopš senseniem laikiem ir īru veiksmes simbols. Gadsimtiem sens ir uzskats, ka šie suņi kareivjiem nes veiksmi vietā, kur viņi uzturas.

Saistītie raksti

LA.lv