Kokteilis
Apbrīno

FOTO: princese Šarlote šodien sākusi iet skolā – princis Viljams un Keita bērnus uz skolu vedīs paši0


Princese Šarlote šodien sākusi apmeklēt skolu.
Princese Šarlote šodien sākusi apmeklēt skolu.
Foto: PA IMAGES/ SCANPIX/ LETA

Lielbritānijas princesei Šarlotei šī gada maijā apritēja četri gadi. Šoruden Keitas Midltones un prinča Viljama meita ir sākusi mācīties.

Jau šodien, 5.septembrī princese Šarlote uzsāk mācības privātskolā, kurā mācās arī viņas vecākais brālis, 6 gadus vecais princis Džordžs. Thoma’s Battersea privātskola atrodas netālu no ģimenes rezidences – Kensingtonas pils.

Keita Midltone un princis Viljams ieplānojuši paši vest bērnus katru rītu uz skolu, kā to dara vairums vecāku. Tāpat kā vairums bērnu, arī princese Šarlote un princis Džordžs pie skolas atvadās no vecākiem un satiek savu skolotāju.

Kļuvis zināms arī tas, ka mazā Šarlote skolā apgūs dažus ļoti interesantus priekšmetus.

“Pirmajā gadā bērni rotaļājas un mācās iepazīst pasauli, pieņem pastāvīgus lēmumus, mācās sasniegt savus mērķus, mācās būt radoši, mācās veidot attiecības ar citiem, apgūst dažādus ar drošību saistītus jautājumus, lai izaugtu par atbildīgiem un laimīgiem cilvēkiem,” – sacīts skolas mājas lapā.

Mācību programmu veido: sociālā un emocionālā attīstība, personīgā izaugsme, saskarsme un valoda, fiziskā sagatavotība, pareizrakstība, matemātika, pasaules izpratne, māksla un dizains.

Matemātikas stundās princese Šarlote iemācīsies rēķināt. Angļu valodas stundās – lasīt un rakstīt. Jau pirmajā klasē princese sāks apgūt arī franču valodu.

“Skolniekiem tiek mācīts izmantot bibliotēkas krājumus jau no agrīna vecuma. Mums ir bibliotekāre, kas šeit strādā pilnu darbadienu. Viņas galvenais uzdevums ir iedvesmot bērnus izmantot grāmatas, kas ir pieejamas bibliotēkā un organizēt pašiem savus projektus, kuru pamatā ir šīs grāmatas,” – tāpat rakstīts skolas mājas lapā.

Fizkultūras stundās Šarlotei būs iespēja apgūt daudzus sporta veidus. Skolā ir pieejama arī trenažieru zāle, baseins un baleta klase. Savukārt teorētiskajās sporta stundās princese Šarlote un citi skolnieki uzzinās daudz jauna par sportu kā ikdienas sastāvdaļu, veselīgu dzīvesveidu un dabiskajiem procesiem cilvēka organismā, atsevišķas lekcijas ir ieplānotas arī veselīga uztura apgūšanai, ziņo izdevums “Mirror”.

Saistītie raksti

Zināms, ka princesei Šarlote ir ļoti ciešas attiecības ar vecāko brāli, princi Džordžu, viņi ļoti daudz laika pavadot kopā. Tieši tāpēc Keita un princis Viljams esot Šarlotei izvēlējušies to pašu skolu, kurā iet viņas vecākais brālis. Zināms, ka mazā princese Šarlote bija ļoti satraukta savā pirmajā skolas dienā.

Princesei Šarlotei pirmā skolas diena
LA.lv
BM
Barba Meija
Kokteilis
Kāds ir tavs dzīves mērķis saskaņā ar zodiaka zīmi?
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO. Kristīne Virsnīte atklāj, ka jau 10 gadus nelieto alkoholu, bet cīnās ar cukura atkarību
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: Latvijā radīts zīmols debitē Londonas bērnu modes nedēļā
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

ZE
Zane Eniņa
Latvijā
Pipara burgeri labdarībai. Roju Puķi piesaka “Latvijas lepnumam” 2
7 stundas
LE
LETA
Latvijā
“Dienas Biznesam” par slēptu politisko reklāmu draud 100 000 eiro sods
4 stundas
LE
LETA
Latvijā
Kāda filma stundā matemātikas skolotājam Rīgā maksā darbu 2
4 stundas
LE
LETA
Sports
Bukša uzaicināta piedalīties pasaules čempionātā vieglatlētikā
3 stundas
LE
LETA
Dabā
Uz Arktiku pētīt klimatu dodas “vēsturē lielākā polārā ekspedīcija”
3 stundas