Saseksas hercogiene Megana Mārkla ir realizējusi savu pirmo karalisko labdarības projektu. Megana atbalsta labdarības pavārgrāmatas “Together: Our Community Cookbook” izdošanu, lai godinātu Londonas daudzstāvu nama “Grenfell Towr” upurus. Šī grāmata noteikti patiks sievietēm, kas iepriekš bija lasījušas Meganas Mārklas pierakstus vietnē “The Tig”.

Megana viennozīmīgi ir kas vairāk kā prinča Harija sieva un Saseksas hercogiene, viņa ir jauks cilvēks ar plašu sirdi, kas ir piemērs un iedvesmas avots daudziem.

Kensingtonas pils pārstāvji oficiālajā Instagram kontā paziņojuši, ka šīs grāmatas mērķis ir apbrīnot, kā gatavošanas māksla un spēks spēj satuvināt cilvēkus. Šajā grāmatā pieejamas vairāk kā 5o receptes, kuru autores ir tās sievietes, kas kļuva par upuriem daudzstāvu nama ugunsgrēkā.

Atgādināsim, ka pagājušā gada jūnijā ugunsgrēks nopostīja 24 stāvu namu, atņemot dzīvību 72 cilvēkiem. Ieņēmumi, kas tiks gūti no grāmatas pārdošanas, atbalstīs “Hubb Community Kitchen”. Arābiski Hubb nozīmē mīlestība. Tā ir organizācija, kas apvieno ļaudis, lai gatavotu maltīti katastrofās cietušajiem.

“Es uzreiz sajutos vienota ar sievietēm šajā kopienā. Tā ir vieta, kur viņas prot smieties, mazliet grēkot, raudāt un gatavot ēdienu kopā,” medijam Telegraph paziņoja Mārkla.

“Dažādu kultūru identitātes zem viena kopīga jumta rada telpu, kurā rodas vispārīga vajadzība palīdzēt, apvienoties, audzināt un sazināties caur kopīgu gatavošanu kā priekos, tā bēdās,” stāsta Megana Mārkla.

Medijiem sniegta informācija, ka Saseksas hercogiene Megana Mārkla jau kopš februāra regulāri apmeklējusi dažādas organizācijas, lai iepazītu labdarības organizācijas.

Foto: