Kokteilis
Stilo

FOTO: prezidenta kundzes Ivetas Vējones stiliste: “Viņa ir pieticīga un kautrīga!”0

Foto: LETA

Kā raksta žurnāls “Privātā Dzīve” jūlija atlaides apģērbu veikalos izmantojusi arī valsts pirmā lēdija Iveta Vējone, kura kādu dienu devusies veikalu “ķemmēšanā” Rīgas centrā kopā ar draudzeni.

Iveta Vējone apstaigājusi vairākus veikalus un piemērījusi gan somas, gan kleitas, visbeidzot viņas izvēle bijusi par labu zīmola Crea Concept lina kleitai, kuras cena ar atlaidēm bijusi ap 180 eiro. Žurnāls sazinājies ar Valsts prezidenta kundzes stilisti – latviešu modes dizaineri Annu Osmuškinu, lai pajautātu, kāpēc Vējones kundze apģērbus iegādājas veikalos, nevis pasūta kā ierasts. Uz ko modes dizainere atbildējusi, ka Iveta, visticamāk, meklējusi apģērbu atvaļinājuma laikam, jo savā brīvajā laikā arī viņai ir tiesības ģērbties tādā apģērbā, kāds viņai patīk un kādā viņa jūtās brīvi.

“Ikdienas tērpus mēs viņai šujam reti. Taču pēdējā laikā, dodoties uz nopietniem pasākumiem, Vējones kundzes apģērba izvēli nosaka stingrs protokolos. Nedrīkst būt atkailināti pleci vai elkoņi. Piemeklējot prezidenta kundzei tērpus, ņemam vērā šos noteikumus,” – teikusi Anna.

Dizainere tāpat arī norādījusi, ka ar Vējonis kundzi ir ārkārtīgi patīkami sadarboties: “Esmu vienkārši sajūsmā par viņu gan kā par klietni, gan – sievieti. Nekādu kaprīžu vai augstprātīgas izturēšanās! Iveta ir pieticīga un kautrīga. Vairķkārt esmu piedāvājusi aizstāt pērles ar kādu skaistu bižutēriju, bet Iveta kautrējas.”

Šī gada maijā, Valsts prezidenta kundze Iveta Vējone (no labās) un Šveices prezidenta kundze Mjuriela Cēnderesa-Bersē pie Rīgas pils.

Foto: LETA

Aprīlī Valsts prezidenta kundze Iveta Vējone (no kreisās) Rīgas pilī sagaidīja Norvēģijas kroņprincesi Meti Māritu.

Foto: LETA

2017.gada septembrī Iveta Vējone (otrā no kreisās), piedaloties Zinību dienas svinīgajā pasākumā Salaspils 1.vidusskolā.

Foto: LETA
LA.lv