Kokteilis
Apbrīno

FOTO: pirmajā konkursā “Merilinas Monro dubultniece” uzvar valdzinoša blondīne no Latvijas0

Publicitātes foto

Pagajušājā sestdienā Jūrmalas atpūtas kompleksā X.O Beach Lounge & Club norisinājās pasaules slavenākās blondīnes Merilinas Monro dubultnieku konkursa fināls. Konkursā uzvarēja Oļesja Roščina – skaistumkopšanas salona īpašniece.

Konkursa pirmās vietas ieguvēja kļūs par festivāla “Jūras Pērle 2018” reklāmas seju – viņu gaida ikdienas fotosesijas ar teātra un kino zvaigznēm, kā arī iznāciens uz lielās skatuves goda viešņas statusā. Pārējās konkursa dalībnieces saņēma biļetes uz festivāla koncertiem, dāvanas no itāļu zīmola WYCON cosmetics un goda rakstus.

Pasākumu vadīja populārais radio raidījumu vadītājs Edmunds Kaševskis un aktieris Artūrs Fedjajevs. Muzikālā viešņa – dziedātāja Diāna Pīrāgs Merilinas Monro tēlā. Konkursa žūrijas sastāvā bija: Dailes teātra aktieris Andris Bērziņš, stiliste Vlada Dubrovska, žurnāla “Ļubļu” galvenā redaktore Inna Avina, portāla rus.tvnet.lv redaktore Ļubova Šafro. Žūrijas priekšsēdētāja – starptautiskā teātra un kino mūzikas festivāla “Jūras Pērle” organizators, producentu kompānijas Amber Way vadītāja Ilona Anna Kuzņecova.

“Norma Džīna Beikere, viņa arī Merilina Monro, ir zvaigzne, kuras tēls iemieso ne tikai XX gs. amerikāņu kinematogrāfu, bet arī kino kopumā, tādēļ izvēlējāmies tieši viņas tēlu mūsu festivāla logotipam, kā arī pirmo reizi Latvijā organizējam viņas dubultnieku konkursu. Žūrijai tiešam bija grūti izvēlēties labāko Merilinu Monro. Visas dalībnieces bija lieliski sagatavojušās konkursam – padomājušas par tērpiem, aktiermākslu, spēju sevi pasniegt uz skatuves. Vēlos pateikties visām dalībniecēm, kas radīja šos svētkus,” – teica Ilona Anna Kuzņecova.

Starptautiskais teātra un kino mūzikas festivāls “Jūras Pērle” notiks no 30.jūlija līdz 3.augustam Jūrmalā, Dzintaru koncertzālē. Šogad kūrortu apmeklēs vairāk nekā 140 populāru aktieru, režisoru, producentu, scenāristu, komponistu no Krievijas, Latvijas, Lietuvas un citām valstīm. Skatītājus gaida piecas neaizmirstamas dienas kopā ar iemīļotajiem māksliniekiem – koncerti, sporta spēles pludmalē, radošas tikšanās, ballītes un daudz kas cits.

Konkursa “Merilinas Monro dubultniece” uzvarētāja Oļesja Roščina:

Publicitātes foto
Konkursa “Merilinas Monro dubultniece” uzvarētāja Olesja Roščina
Publicitātes foto

Foto no konkursa fināla:

LA.lv