Kokteilis
Apbrīno

FOTO: pašmāju slavenības līdz rīta gaismai ballējas jaunatklātā Liepājas naktsklubā0

Nedēļas nogalē Liepājā atvērts naktsklubs Cukurfabrik’, kas izvietots divos stāvos bijušās 1. rokkafejnīcas telpās. Atklāšanas pasākuma apmeklētāju vidū bija tādi sabiedrībā zināmi cilvēki kā dziedātāja Samanta Tīna, modes mākslinieks Atis Artemjevs, dziedātājs, grupu Musiqq un Bermudu Divstūris dalībnieks Emīls Balceris, pasākumu organizatore Sindija Vilde un aktrise Ieva Aleksandrova-Eklone.

Vakara gaitā viesus izklaidēja DJ Markus Riva, Spinga un Stocka, kā arī Oskar Deko perkusijas un īpašs gaismu šovs. Klātesošie atzina – Cukurfabrik’ izceļas ar īpašu skatu uz Liepāju no plašās terases un jauno klubu raksturo metropoles gaisotne.

Liepājā Cukurfabrik’ ir jau otrā vieta ar tādu nosaukumu. Pludmales bārs Cukurfabrik’ līdz šim apmeklētājiem bija pieejams tikai vasarā.

Mūziķis Markus Riva jauno klubu vērtē kā kvalitatīvu vietu, kur atpūsties. “Gaumīgs klubs ar glītu interjeru un labu mūziku. Man bija liels prieks piedalīties atklāšanas pasākumā. Cukurfabrik’ – viens no iemesliem, kādēļ atbraukt uz Liepāju.”

“Liepāja man vienmēr ir patikusi, tagad tā kļuvusi par vēl vienu vietu bagātāka un foršāka,” stāsta dziedātāja Samanta Tīna. “Smaidīgi cilvēki un atsaucīgs personāls! Cukurfabrik’ ļauj sastapt draugus un iepazīt jaunus.”

“Forši un gaumīgi. Prieks, ka “Liepājas sirds” atdzīvojusies jaunā veidolā,” papildina mūziķis Emīls Balceris.

Savukārt DJ Stocka saka: “Liepāja strauji attīstās un rada salīdzinoši daudz atpūtas iespēju. Pilsēta mainās gan vizuāli, gan piedāvā jaunas izklaides. Te ir dzīvība! Lai gan Liepāja nedzīvoju jau 10 gadus, tomēr bieži viesojos – pilsēta mani patīkami pārsteidz katru reizi. Cukurfabrik’ ir stilīgs klubs ar spēcīgu komandu. Tā bija lieliska ideja atvērt naktsklubu!”

Naktsklubs Cukurfabrik’ atvērts Stendera ielā 18/20, Liepājā, ceturtdienās no plkst. 21.00 līdz 04.00, savukārt piektdien un sestdien no plkst. 21.00 līdz 06.00. Klubs piedāvā vietu arī neformāliem pasākumiem – klubs spēj uzņemt līdz pat 300 cilvēkiem. Galdiņu rezervācijas iespējams veikt, zvanot +371 20220685. Ieeja bez maksas un tikai no 21 gada vecuma.

Slavenības ballējas Liepājas naktsklubā
LA.lv