Kokteilis
Apbrīno

FOTO: pašmāju slavenības ļaujas kārdinošām šampanieša svinībām0

Publicitātes foto

Brīvdienas tika pavadītas dzirkstošā un priekpilnā atmosfērā, jo Moët & Chandon Grand Day ikgadējās svinības – tradīcija, kas tika aizsākta 2016. gadā, šogad piedāvāja mirdzošu pasākumu izlasi, kas iesākās sestdienas rītā un turpinājās līdz pat svētdienas rīta gaismai.

Šampanieša svinības apmeklēja modes pasaules pārstāves – dizainere Viktorija Joniene un žurnāla “Pastaiga” galvenā redaktore Liene Stūraine, aktrise Zane Vaļicka, māksliniece Ieva Bondare ar vīru, politiķi Mārtiņu Bondaru, fotogrāfe Vika Aņisko, blogere Elizabete Gorina, stilīgā modele Sintija Selicka ar draugu, fotogrāfu Miku Užanu, un citi šampanieša mīļotāji.

Šogad visu svinību dienas pasākumu namamāte bija šarmantā Maija Silova.

Katru gadu ekskluzīvais franču šampanieša nams Moët &Chandon atzīmē Moët & Chandon Grand Day – dienu, kad visā pasaulē 24 stundu garumā šampanieša nama draugi un viesi sanāk kopā, lai paceltu glāzes un svinētu dzīvi un mīlestību uz šampanieti. Šogad svinības bija īpašas, jo tika svinēta starptautiskās svinību ikonas jau kopš 1869. gada – Moët Impérial šampanieša – 150. dzimšanas diena.
Svinības no rīta līdz vakaram, iestiepjoties arī naktī, burbuļojošā tostā par šo universālo svinību ikonu vienoja vairāk nekā miljons cilvēku no Ņujorkas līdz Ivisai un no Londonas līdz Tokijai.

Moët & Chandon ir kļuvis par sinonīmu svinībām, jo gandrīz trīs gadsimtus esam apvienojuši savas zināšanas ar mūsu pašu spēju radīt svētkus, pilnveidojot unikālo svinību mākslu, kas mūsu šampanieti ir padarījusi par lielisku izvēli, atzīmējot gan intīmus brīžus, gan nozīmīgus sasniegumus,” saka Natālija Normanda, Moët & Chandon starptautiskā mārketinga un komunikācijas direktore.

Kā gan labāk sākt šampanieša svinībām veltītu dienu, ja ne ar šampanieti brokastīs? Tieši tādēļ viesi tika aicināti sākt svinības ar branču restorānā Bibliotēka Nr.1. Viesi, ievērojot norādīto tematiku – boho-šiks –, bija tērpušies bohēmiskos, taču vienlaikus elegantos tērpos – vairākas dāmas kā tēlu papildinošu aksesuāru bija izvēlējušās šikas salmu cepures.

Izsmalcinātajās brokastīs viesi, protams, tika cienāti ar dzidro un augļu garšas piesātināto Moët Impérial no modernām mini šampanieša pudelēm. Sarunas dzirkstīja tāpat kā šampanietis, un Maija Silova viesus aicināja dalīties savās šampanieša dzeršanas tradīcijās. Maija atzina, ka ir sajūsmā par iespēju brīvdienas un atvaļinājuma rītus sākt ar glāzi šampanieša, kamēr modes eksperte Liene Stūraine minēja, ka šampanieti malko tikai pēc pulksten 17.00, Moët & Chandon Grand Day par godu tomēr izdarot izņēmumu. Savukārt zīmola Nóló dizainere Viktorija Joniene atzina, ka šampanietis viņai kalpo par iedvesmu tērpu radīšanai.

Svinības turpinājās ar izsmalcinātām astoņu kārtu vakariņām. Pieredzējušais vīnzinis un pirmais Latvijas vīnziņu čempiona titula ieguvējs Gints Sniedze katrai kārtai bija pieskaņojis atbilstošu šampanieti un vakara gaitā dalījās savās zināšanās par dzirkstošo šampanieša pasauli.

Jau kopš 1743. gada Moët & Chandon ir svinību mākslas meistars. Tieši šis šampanieša nams ieviesa nu jau tik pazīstamo šampanieša piramīdu, un tieši šampanieša piramīda kā nama simbols bija arī šo svinību centrālais objekts, no kura viesiem bija iespēja cienāties ar glāzi šampanieša. Studio 54 atbilstošos mūzikas ritmus bija piemeklējusi apburošā DJ Maija Rozīte-Krištopane, bet tematikai atbilstoši tērptās dejotājas iekustēties aicināja ikvienu.

Slavenības ļaujas dzirkstošai šampanieša ballītei
LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: kāpēc reperis Ozols sācis piestrādāt par taksistu?
22 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
4 vērtīgas inovācijas, ko patērētāju ērtākai ikdienas dzīvei ieviesis “Huawei”
22 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
TOP 3 ceļojumu galamērķi eksotikas kārotājiem
23 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

ML
Māra Libeka
Veselam
“Dodiet zāles, kas “nededzina” acis!”. Liegs receptē rakstīt konkrēta ražotāja zāļu nosaukumu
3 stundas
LE
LETA
Dabā
Pirmās prognozes par laiku nedēļas nogalē un jūlija izskaņā
54 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Atkājas iemesls, kāpēc Rimšēviča krimināllietu skatīs tiesa Jūrmalā
30 minūtes
SK
Skaties.lv
Latvijā
Skaidrītei bail teikt, cik liels ir parāds: 8200 eiro par dzīvokli
1 stunda
AL
Anda Līce
Latvijā
Anda Līce: Latvijas problēma nav prezidenta un viņa kundzes garderobe un inaugurācijas ceremonija! Problēma esam mēs 6
3 stundas