Viņu sauc Omārs Borkans Al Gala un šobrīd viņš tiek uzskatīts par skaistāku vīrieti pasaulē. Tagad Omārs strādā par fotomodeli un dzīvo Kanādā, bet no savas dzimtenes – Saūda Arābijas puisis tika izdzīts… par skaistumu.

Face portrait #omarborkan #omarborkanalgala#😍😍😍

A post shared by MUHAMMED IRFAN (@follow.__.man) on

Saūda Arābija darbojas organizācija, kas seko tam, lai dažādos sabiedriskos pasākumos tiktu ievērotas islāma normas. Tas tiek darīts no reliģiozas pozīcijas. Tieši tas kļuva par iemeslu tam, kāpēc Omārs tika izraidīts no savas valsts, jo organizācija uzskatīja, ka viņa izskats ir “bīstams” arābu sievietēm, kuras viņā iemīlēsies un būs spiestas izciest nelaimīgu mīlestību. Šī gada aprīlī Omāram palūdza atstāt Saūda Arābijas teritoriju. Pats “vaininieks” šo stāstu nopublicēja sociālajos kontos, kur guva milzīgu sabiedrības atbalstu un sašutumu, un vienlaikus kļuva par interneta zvaigzni rekordīsā laikā. Tomēr organizācijas lēmumu tas nemainīja, tāpēc jaunais vīrietis devās labākas dzīves meklējumos un par savu galamērķi izvēlējās Kanādu.

#omarborkanalgala #arabian 💖💖💖💖💯💯💎

A post shared by Randy R.Walls (@raphaelvalentinolove) on

Šobrīd Omāra dzīve Kanādā rit ļoti veiksmīgi – ar puisi ir noslēgušas līgumu vairākas modeļu aģentūras un darba viņam patiešām netrūkst. Un, protams, arī sieviešu uzmanības. Tomēr visas daiļās pielūdzējas ir jāapbēdina – Omārs ir precēts vīrs un arī tētis, viņš kopā ar sievu audzina meitiņu.

#photography#follower#likesforlikes#omarborkanalgala

A post shared by Arsalaan Khan (@arsalaan_khan_arsu) on

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem