Vīriešu žurnāls “Maxim” nācis klajā ar jaunāko vasaras numuru, kura vāku rotā amerikāņu modele Keita Aptona. Blondīne ar sievišķīgām ķermeņa formām uzvarējusi ikgadējā konkursā par planētas seksuālākās sievietes titulu, ko katru gadu organizē šis izdevums.

Neraugoties uz to, ka pievilcīgā blondīne atširas ar modelei neraksturīgiem parametriem, viņa turpina “spridzināt” ikvienu publikāciju, kurā parādās. Aptone esot uzvarējusi jau daudzos šādos konkursos un žurnāla “Maxim” sacensība, kur starp 100 finālistēm, kas cīnījās par titulu “Planētas seksuālākā sieviete” viņa pārliecinoši izcīnīja pirmo vietu, ir tikai vēl viens konkurss.

Tagad meitene rotā šī žurnāla vāku, kur viņa iemūžināta plāna auduma blūzītē bešā krāsā ar iespaidīgu dekoltē. Keitas tēlu papildina iespaidīga izmēra auskari un atturīgs meikaps. Pati modele atklājusi, ka foto sesija notika Izraēlas tuksnesī. Fotogrāfijas autors ir pasaules slavenais franču fotogrāfs Žils Bensimons, kurš ikdienā strādā ar dažādām pasaules zvaigznēm.

Līdz šim Keita ir bijusi pieprasīta apakšveļas un peldkostīmu modele, noslēpējusi lomu Holivudas filmā “Cita sieviete” un noslēgusi neskaitāmus līgumus ar daudzām modeļu aģentūrām. Un lai gan Keitu bieži kritizējot par to, ka viņa nav tik slaida kā citas un neiekļaujos vispār pieņemtajos modeļu standartos, viņa uz to atbild, ka savā ķermenī jūtas komfortabli un viņa mīl sevi tādu, kāda viņa ir.

Keita kopā ar vīru, profesionālu beisbolistu, Džastinu Verlanderu:

Foto: AP (LETA)
Keita kopā ar vīru Džastinu Foto: AP (LETA)

Slavenais vīriešu žurnāls “Maxim” šādu konkursu rīko jau 18 gadus. 2018.gadā par “Planētas seksuālākās sievietes” titulu cīnījās Kendala Dženere, Bella Hadida un Ivanka Trampa.