Amerikā tirdzniecībā izlikta leģendārās aktrises Ža Ža Gaboras savrupmāja, kurā pirms viņas dzīvojis arī leģendārais mūziķis Elviss Preslijs. Mājas sākuma cena ir 23 miljoni 450 tūkstoši ASV dolāru.

Ungārijā dzimusī aktrise pasaules slavu vairāk savulaik izpelnījās nevis ar savām lomām filmās (spēlējusi 20.gadsimta piecdesmito gadu filmās “Moulin Rouge”, “Lili” u.c.), bet gan ar savām deviņām laulībām. Aizsaulē viņa devās 2016.gada 18.decembrī.

Foto: LETA
Aktrise Ža Ža Gabora Foto: LETA

Savrupnams atrodas vienā no ekskluzīvākajiem Losandželosas rajoniem East Gate area of Bel Air un tas celts 1955.gadā, pēc leģendārā amerikāņa Hovarda Hjūza pasūtījuma. Vēlāk šajā mājā dzīvojis arī leģendārais dziedātājs Elviss Preslijs, bet 1974.gadā šo namu iegādājās aktrise Ža Ža Gabora.

Šajā 824.79 kvadrātmetru lielajā savrupnamā atrodas 6 guļamistabas un 7 vannas istabas. Tajā ir arī eleganta halle, milzīga viesistaba, ēdamistaba, dzīvojamā istaba, ofiss un brokastu telpa. Pagalmā atrodas iespaidīgs baseins. No pagalma atrodas vairāk kā 30 vietas, no kurām var redzēt skaistākās Losandželosas ainavas, kā arī redzams Klusais okeāns.

Savrupnama foto: