57 gadus vecais Holivudas aktieris Džordžs Klūnijs un 40 gadus vecā Amala Klūnija neafišē savu privāto dzīvi un nedemonstrē apkārtējiem savus bērnus lieku reizi. Taču pirms dažām dienām, aktiera sieva un pāra bērni nokļuva paparaci objektīvos.

Džordžs Klūnijs un Amala šobrīd pamatoti varētu būt titula “populārākais Holivudas pāris” cienīgi, taču viņi abi neuzskata, ka privātā dzīve ir jāizliek vispārējais apskatei, piemēram, sociālajos tīklos. Tajā pat laikā viņi nekrīt arī otrā galējībā – slēpjot bērnus no apkārtējiem, ieslēdzot viņus mājās kā cietoksnis kopā ar auklēm. Līdz ar to pāris ne bieži, bet ļauj reizēm izdevību kadrā noķert arī savus mazos dvīņus – meitu Ellu un dēlu Aleksandru. Lūk, šim fotogrāfam paveicās tikt pie šāda foto pirms dažām dienām Ņujorkā.

Amala kopā ar bērniem tika iemūžināta kadrā, kad kopā ar viņiem iznāca no viesnīcas Ņujorkas centrā. Jaunā māmiņa fotogrāfijā izskatās ļoti laimīga kopā ar saviem mazuļiem.

Amalas fani paziņoja, ka pieaugot bērni kļūst aizvien līdzīgāki savam slavenajam tēvam. Taču agrāk, pats Džordžs Klūnijs kādā intervijā teica: “Ella ir ļoti skaista meitene. Viņai ir lielas, skaistas acis. Un vispār viņa ir ļoti līdzīga savai mammai Amalai.”

💕😊 #AmalClooney #AlexanderClooney #EllaClooney

A post shared by the_clooneys (@the_clooneys) on

Atgādināsim, ka Džordžs Klūnijs ļoti ilgi bija neprecēts un pavisam noteikti bija viens no iekārojamākajiem vecpuišiem Holivudā. Visbeidzot viņš apprecējās ar skaisto bruneti Amalu, kuras profesija ir juriste. Viņi bija laulības gredzenus pirms 4 gadiem Venēcijā. Un tikai 3 gadus vēlāk Amala dāvāja viņam bērnus – meitu Ellu un dēlu Aleksandru.

Kā teikusi pati Amala, periods, kad piedzima bērni, viņas dzīvē kļuva par visgrūtāko. Klūnijs arī ļoti atbildīgi gatavojās mazuļu nākšanai pasaulei, mācoties aprūpēt zīdaiņus, apmeklējot speciālus kursus, tiklīdz uzzināja, ka Amala ir mātes cerībās.