Kokteilis
Stilo

FOTO: Oušenas 8 pirmizrādes sarkanais paklājs: aktrises dižojas dizaineru tērpos un skūpsta Valentino0


Aktrise Anna Hetaveja skūpsta modes dizainere Valentino roku
Aktrise Anna Hetaveja skūpsta modes dizainere Valentino roku
Foto: AP (LETA)

Vakardien Ņujorkā (ASV) notika filmas “Oušenas 8” (Ocean’s 8) filmas pasaules pirmizrādes svinīgais pasākums, kurā mirdzēja galveno lomu atveidotājas krāšņos un atklātos dizaineru tērpos.

Šī filma bija un ir ļoti gaidīta – tās treileris jau “uzspridzināja” internetu, bet filmas fani nekādi nevarēja sagaidīt, kad tā beidzot nokļūs uz lielajiem ekrāniem. Un tas nav pārsteidzoši, jo “Oušenas 8” galvenās lomas atveido lieliskās Holivudas zvaigznes – Sandra Buloka, Keita Blanšeta, Anna Hetaveja, Sāra Polsone un citas. Filmā loma ir arī dziedātājai Riannai. Arī uz sarkanā paklāja viņa sevi lika pamanīt – dziedātāja bija izvēlējusies šim svinīgajam pasākumam asimetrisku formu kleitu no Givenchy.

Protams, arī pārējās aktrises pat nedomāja no viņas atpalikt. Aktrise Sāra Polsone bija uzvilkusi kleitu no Prada, bet Sandra Buloka priekšroku teva klasiskai kleita no Elie Saab. Bet Anna Hetaveja ieradās ļoti pamanāmā tērpā no Jean Paul Gaultier.

Pirmizrādē ieradās arī modeles Džidži Hadida un Adriana Lima – abas bija tērpušās atkailinātās melnās kleitās ar šķēlumiem, kas atklāja viņu skaistās kājas.

Aktrise Anna Hetaveja izrādīja cieņu leģendārajam modes dizainerim Valentino, skūpstot kunga roku, kurš arī bija ieradies uz filmas pirmizrādi.

Filma “Oušenas 8” stāsta par tās galveno varoni Debiju Oušenu, kura savu plānu bija kaldinājusi tieši piecus gadus, astoņus mēnešus un 12 dienas. To īstenot viņai palīdz blēde Lū, juveliere Amita, kabatzagle Konstance, zagtu mantu tirgone Temija, hakere Devītniece un tērpu māksliniece Roza. Mērķis – nozagt 150 miljonus dolāru vērtu briljantu rotu, kas būs ap kaklu slavenajai aktrisei Dafnei Klūgerei, Metropoles muzeja balles goda viešņai. Plāns ir nevainojams, un visam ir jānorit kā pa diedziņu, lai šī pārdrošā zādzība tiešām izdotos.

Foto no pirmizrādes sarkanā paklāja:

Filmas treileris:

LA.lv