Kokteilis
Baudi

FOTO: otrajā “X Faktora” raidījumā – dziedošs robežsargs, vides aktīviste un metālists0

Publicitātes foto

Latvijā vērienīgākā muzikālā šova “X Faktors” otrais TV atlases raidījums jau rītvakar
Jau šo svētdien, plkst. 20.00 TV3 ekrānos būs skatāms šova “X Faktors” otrais no četriem atlases raidījumiem.

Pirmajā atlasē piedzīvojām gan prieku, gan īstas asaras un pat dalībnieces atgriešanos pēc žūrijas pieprasījuma. Šajā svētdienā uz skatuves kāps vairāki dalībnieki, kuri “X Faktora” skatuvi jau ir iepazinuši 2. sezonas atlasēs – Jeļena Matule, Marks Hiršsons un Reinis Liepa. Tāpat arī pārsteigumu žūrijai sagādās jauni talanti – metālists Artūrs, robežsargs Māris, kolorītā Keitija un citas topošās zvaigznes.

Otrajā TV atlašu raidījumā uz skatuves kāps vairāki dalībnieki, kas slavas mirkli jau ir izbaudījuši “X Faktora” 2. sezonas atlasēs, no kuriem daļa pat cīnījās par vietu šova finālā. Košā tēla īpašniece Jeļena Matule, kura pagājušā atlasē cīņu zaudēja “Krēslu izaicinājumā”, atdodot savu vietu 2. sezonas uzvarētājai baltkrievietei Kattie, pārsteigs ar spilgtu un dejisku uzstāšanos. Turklāt dziesmas laikā izskanēs arī reps latviešu valodā, pēc kura Marats Ogļezņevs atzīs, ka tā bija labākā daļa priekšnesumā. Iespējams, Jeļena ir ieradusies, lai iekarotu jaunā mentora simpātijas un nokļūtu tieši viņa komandā.

Jaunais dziedātājs Marks Hiršsons spoži sevi pieteica 2. sezonas TV atlasēs, tiekot pat līdz krēslu izaicinājumiem, taču puisis līdz galam nespēja sev noticēt, tādējādi nepārliecinot arī žūriju, taču šogad Marks ir atgriezies, būdams daudz pārliecinātāks par sevi un ir gatavs pārsteigt žūriju ar sniegumu jaunā līmenī.

Emocionālu atgriešanos piedzīvos rokzvaigzne Reinis Liepa, kurš 2. sezonas atlasēs izpelnījās īpašas simpātijas no Aijas Auškāpas. Arī šogad Reinis žūrijai būs sagatavojis īpaši aizkustinošu priekšnesumu, izpildot grupas “The Hobos” dziesmu “Walk all night”. Vai Aija dos otro iespēju roķīgajam Reinim?

Robežsargs Māris no Latgales būs ieradies ar apņemšanos kļūt par pirmo atpazīstamo dziedošo robežsargu Latvijā, kas viņam arī izdosies – viņš aizraus ar smeldzīgo itāļu balādi “Cosa Sei”. Tā saviļņos gan zāli, gan žūriju, izpelnoties grandiozas ovācijas.

Jauno meiteņu duets “The Gardens” ar populārā hīta “Bang Bang” atraktīvo un enerģisko izpildījumu pamatīgi iekustinās publiku. Žūrijas dalībnieks Intars Busulis atzīs, ka, neraugoties uz sarežģīto kompozīciju, meitenes ir sniegušas lielisku rezultātu.

Īpatnējā ģērbšanas stila īpašniece Keitija Bārbale no Valmieras izpildīs pašas sacerētu dziesmu, izraisot pārsteigumu žūrijas vidū, jo pēc tās noklausīšanās Maratam radīsies īpaša vēlme ieskatīties Keitijas tekstu pierakstu kladītē.

Saistītie raksti

Vakara laikā uz skatuves kāps arī metālists Artūrs, jodelētāja Diona, vides aktīviste un LGBT kopienas pārstāve Nora, galdnieks Reinis, kā arī – pirmo reizi Maratam nāksies saskarties arī ar paša dziesmas vērtēšanu dalībnieka izpildījumā!

Kā dalībniekiem veiksies otrajā atlasē? Skaties TV3 jau šovakar plkst. 20.00!

Jaunās sezonas "X Faktora" otrā raidījuma dalībnieki uzstāsies jau šovakar!
LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO. Rīgā uzstāsies šā brīža pasaulē labākā žanra grupa no Kubas
11 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: no 25.oktobra Modes muzejā valdīs dāmas krinolīnos
12 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Rīgā pirmo reizi uzstāsies populārais humorists Gariks Martirosjans
12 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

AD
Artis Drēziņš
Latvijā
Aizmigušu marihuānas audzētāju sita ar koku un steidza griezt kaņepes…
2 stundas
IK
Ilze Kuzmina
Latvijā
Publicēts kārtējais universitāšu reitings: kā tajā klājies Latvijas augstskolām?
4 stundas
LA
LA.LV
Sports
FOTO: “Vefiņš” uz Eiropas skatuves atgriežas ar grūtu uzvaru pār Melnkalnes vicečempioniem
2 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
VIDEO. “Jauns čalis, klausies!” Dobelē izglābj jaunieti, kurš gatavojās nolēkt no katlu mājas torņa…
14 minūtes
JL
Juris Lorencs
Pasaulē
Juris Lorencs: Ierodas ukraiņu tautas kalps Zelenskis
5 stundas