Vakar, 8. janvārī, “Arēnā Rīga” norisinājās pirmais no trim “Disney On Ice – Brīnumainā Ledus festivāla” šoviem. Tā bija karalisku mirkļu parāde, kurā iemirdzējās visu laiku iemīļotākie Disneja tēli. Turklāt enerģijas piepildītā horeogrāfija tā vien vilināja dziedāt līdzi pazīstamajām dziesmām no labi zināmajām animācijas filmām, kā arī ļāva pilnībā izbaudīt katru mirkli no krāšņā šova.

Brīnumainais Ledus Festivāls izveidots vēl iepriekš neredzētā karaliskā spožumā. Skatītājus aizraujošajā ceļojumā pavadīja pasaulē slavenākās peles Mikijs un Minnija. Uz ledus tika izstāstīti vairāki pasaku stāsti. Nāriņa Ariela, Salātlapiņa ar garo bizi, Bella no apburtās pils – iemīļotās varones varēja ieraudzīt prieka un jautrības pilnās situācijās, kas pazīstamas no Disneja animācijas filmām. Vakara galvenās varones bija māsas Anna un Elza no “oskarotās”, visā pasaulē iemīļotās animācijas filmas Ledus sirds. Kopā ar māsām un viņu draugiem, lielisko sniegavīru Olafu, skarbo kalnu vīru Kristofu un viņa vienmēr izpalīdzīgo ziemeļbriedi Svenu varēja doties piedzīvojumiem pilnā ceļojumā Ziemeļu kalnos, satiekot brīnumainus un neaizmirstamos pasaku tēlus.

“Vairāk nekā 30 gadus ilgajā pieredzē, veidojot šovus Disney On Ice, Feld Entertainment, ilgi gaidīja tieši filmu Ledus sirds” atzīst producente Nikola Felda. “Pats aizraujošākais, iedzīvinot uz ledus personāžus kā Anna un Elza, ir apziņa, ka viņas sniedz jaudīgus un iedvesmojošus vēstījumus, kas atstāj iespaidu uz skatītāju, kamēr pašas māsas atklāj īsto mīlestības nozīmi.”

“Apvienojot Disneja klasisko filmu momentus ar jaunāko kino sensāciju Ledus sirds, kombinējot tos ar komēdijas un mūzikas elementiem esam atklājuši, kā vēl reizi, pavisam unikālā veidā izstāstīt katru no jau labi pazīstamajām pasakām,” komentē producente Džuljeta Felda.

“Disney On Ice – Brīnumainā Ledus festivāla” šovs notiks arī šodien, 9. janvārī un rīt, 10. janvārī.

Foto: