Kokteilis
Stilo

FOTO: modīgākās pašmāju slavenības un viesi dodas uz “Rīga Fashion Week”0


RIGA FASHION WEEK. Žurnāliste un blogere Marta Kukarāne.
RIGA FASHION WEEK. Žurnāliste un blogere Marta Kukarāne.
Foto: Karīna Miezāja

Šonedēļ startējusi 28. Rīgas modes nedēļa, kas vienkopus pulcēs plašu pašmāju un starptautisku sabiedrību Latvijas galvaspilsētā Rīgā.
“Riga Fashion Week” sola ne vien Latvijas un citu valstu dizaineru modes skates, bet arī dažādus pasākumus – gan radošus un izglītojošus.

Oficiālajā atklāšanas pasākumā tika prezentētas trīs Baltijas modes zīmolu jaunākās kolekcijas – Latvijā radīts zīmols QooQoo, kā arī Rebellionaires no Igaunijas un LYLI by Lilija Larionova no Lietuvas. Turpat norisinājās arī šīs sezonas bērnu modes skate no tādiem Latvijas zīmoliem kā Paade Mode, Aristocrat Kids un Leny Tomy Factory.

Modes nedēļas turpinājumā apmeklētājiem piedāvātas tādas modes skates kā Bergs Privé, Cinnamon Concept, Katya Katya London, Narciss by Alise Trautmane, Natalija Jansone, Nóló, One Wolf, Public Makes Image, Talented, QooQoo, kā arī ārvalstu dizaineru Anna K (Ukraina), Diana Arno (Igaunija) un Morfosis (Itālija) modes skates. Tāpat arī “Riga Fashion Week” ģenerālsponsors Picanova ir sarūpējuši modes skati, apvienojoties ar itāļu digitālās mākslas un grafiskā dizaina virtuozu Džulio Rossi.

Programmā arī vairāki saviesīgi pasākumi: viens no tiem – zīmola NARCISS pēc-skates ballīte viesnīcas Radisson Blu Latvija Hotel Skyline bārā 22. martā, taču tā paša vakara turpinājumā viesiem būs iespēja vērot zīmola Reserved modes skati, Coyote Fly Lounge Club telpās, kur norisināsies arī šīs Modes nedēļas noslēguma ballīte nedēļas izskaņā.

23. martā konceptveikalā Imagehouse notiks ballīte ar pēdējā gada laikā lielu popularitāti guvušo Krievijas zīmolu Walk of Shame un tā dizaineri Andrey Artyomov.

Modīgākās pašmāju slavenības un viesi ieradušies uz “Riga Fashion Week”:

LA.lv