2019. gada februārī Londonas zīmols COS laiž klajā White Shirt Project kolekciju. Šī astoņu modeļu kapsulas kolekcija ir balstīta uz garderobes pamatelementu – balto kreklu, piedāvājot jaunas tā klasiskā stila interpretācijas vīriešiem un sievietēm, koncentrējoties uz drēbniecības mākslu un pētot modernas garderobes paraugus.

Kolekcijas modeļi ir radīti un izstrādāti COS ateljē, kur dizaineru un piegriezēju kopīga darba rezultātā tapa kolekcija, kurā izmantota 3D apģērbu drapējuma metode. Sākotnēji komanda ņēma klasisko balto kreklu, dekonstruēja to un izveidoja katru dizainu inovatīvā veidā. Radošais process nebija lineārs, tāpēc ļāva dizaineru komandai koncentrēties uz detaļām, lai izveidotu ideālo kreklu, mainot kreklu apkaklītes, piedurkņu atlokus un šķēlumus, un radītu jaunus stilus visiem gadījumiem.

Apvienojot augstāko drēbniecības līmeni un nepiespiestu stilu, ikviens unikālais modelis pēta apjomu, siluetu, proporcijas un valkātāja kustības, veidojot līdzsvaru starp tradīcijām un modernismu, kā arī akcentējot balto kreklu kā centrālo garderobes elementu.

Šie kreklu modeļi ir paredzēti valkāšanai vairākas sezonas, izejot ārpus tendencēm un modes mainībai, 100% kokvilnas kreklu kolekcija iemieso COS būtību, vienlaikus atsaucoties uz bagātīgo baltā krekla mantojumu.

Stāsta COS radošā direktore Karīna Gustavsone (Karin Gustafsson): “Baltais krekls ir neatņemama COSzīmola DNS sastāvdaļa, un mūs fascinē šī garderobes pamatelementa bezgalīgās transformācijas iespējas. Smalki veidotas izmaiņas proporcijās, siluetos un detaļās akcentē modeļa raksturu, un White Shirt Project piedāvā spēcīgu inovatīvu un funkcionālu kreklu kolekciju, slavinot tradicionālo un moderno drēbniecību.”

Meklējiet White Shirt Project kolekciju veikalos un tiešsaistē no 2019. gada 25. februāra.