Kokteilis
Stilo

FOTO: Modes zīmols COS piedāvā “White Shirt Project” kolekciju0

Foto: kolāža kokteilis.lv

2019. gada februārī Londonas zīmols COS laiž klajā White Shirt Project kolekciju. Šī astoņu modeļu kapsulas kolekcija ir balstīta uz garderobes pamatelementu – balto kreklu, piedāvājot jaunas tā klasiskā stila interpretācijas vīriešiem un sievietēm, koncentrējoties uz drēbniecības mākslu un pētot modernas garderobes paraugus.

Kolekcijas modeļi ir radīti un izstrādāti COS ateljē, kur dizaineru un piegriezēju kopīga darba rezultātā tapa kolekcija, kurā izmantota 3D apģērbu drapējuma metode. Sākotnēji komanda ņēma klasisko balto kreklu, dekonstruēja to un izveidoja katru dizainu inovatīvā veidā. Radošais process nebija lineārs, tāpēc ļāva dizaineru komandai koncentrēties uz detaļām, lai izveidotu ideālo kreklu, mainot kreklu apkaklītes, piedurkņu atlokus un šķēlumus, un radītu jaunus stilus visiem gadījumiem.

Apvienojot augstāko drēbniecības līmeni un nepiespiestu stilu, ikviens unikālais modelis pēta apjomu, siluetu, proporcijas un valkātāja kustības, veidojot līdzsvaru starp tradīcijām un modernismu, kā arī akcentējot balto kreklu kā centrālo garderobes elementu.

Šie kreklu modeļi ir paredzēti valkāšanai vairākas sezonas, izejot ārpus tendencēm un modes mainībai, 100% kokvilnas kreklu kolekcija iemieso COS būtību, vienlaikus atsaucoties uz bagātīgo baltā krekla mantojumu.

Stāsta COS radošā direktore Karīna Gustavsone (Karin Gustafsson): “Baltais krekls ir neatņemama COSzīmola DNS sastāvdaļa, un mūs fascinē šī garderobes pamatelementa bezgalīgās transformācijas iespējas. Smalki veidotas izmaiņas proporcijās, siluetos un detaļās akcentē modeļa raksturu, un White Shirt Project piedāvā spēcīgu inovatīvu un funkcionālu kreklu kolekciju, slavinot tradicionālo un moderno drēbniecību.”

Meklējiet White Shirt Project kolekciju veikalos un tiešsaistē no 2019. gada 25. februāra.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: Rutulis atklāj, kurš dziedātājs Latvijā var atļauties Maestro Raimondu Paulu uzrunāt uz “tu”
18 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO, VIDEO: “plus – size” supermodele Ešlija Grema atklāj, ka ir sava pirmā bērniņa gaidībās
18 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: talantīgā dziedātāja Linda Leen savaldzina klausītājus un skatītājus Rīgas centrā
18 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

ML
Māra Libeka
Latvijā
Pensionāru federācijas vadītāji nejūtas vainīgi. Ar slēgto banku bija sadarbības līgums
8 stundas
AL
Anda Līce
Latvijā
Anda Līce: Kā kredītu piedāvātāji dabū mani rokā?
10 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
Glābēji sīkāk par traģēdiju: ugunsgrēkā bojā gājusi 8 gadus veca meitene
5 stundas
LA
LA.LV
Sports
Krievijā treniņa laikā mirusi perspektīva vieglatlēte
6 stundas
VB
Valdis Bērziņš
Pasaulē
Pirms 30 gadiem tika pavērts dzelzs aizkars
7 stundas