Zviedru zīmola COS starpsezonas kolekcijā atrodami tērpi gan ikdienai, gan svētku reizēm. Zīmola ikdienas apģērbus definē funkcionalitāte un mierīga krāsu palete, savukārt svētku tērpos parādās izteiktākas faktūras un spīdums.

Zīmols COS ir gatavs arī 2019. gada pavasarim ar savu dabas elementiem iedvesmoto 2019. gada pavasara/vasaras kolekciju.

Kolekcijā izmantoti dažādi silueti, un dizainos centrālo lomu ieņem audumu tekstūra un funkcionalitāte. Kolekcijā parādās gan mirdzošas un caurspīdīgas auduma kombinācijas, gan plūstoši audumi.

Kolekciju veido negaidīta krāsu palete. Zilo toņu spektrs variē no gaisīgi zila līdz okeāna zilajam, indigo un pusnakts zilam, ko papildina spoži baltās krāsas rāmums, sviesta dzeltenīgie un akmens gaišpelēkie toņi, kas pretstatīti tumšākām krāsām – viršu violetajam, vētrainu debesu pelēkajam, Bordo tumši sarkanajam un piesātināti brūnajam.

Sievietēm apjomīgi, brīvi krītoši zīda apģērbi kontrastē ar funkcionāliem elementiem, piemēram, pogu aizdarēm un pielāgojamām jostām, ļaujot valkātājai spēlēties ar proporcijām. Vidukļa līnijas ir augstas un apģērbu apakšmalas tiek piedāvātas apļveida piegriezumā.

Aksesuāri ir atturīgi eleganti. Aksesuāru kolekcijas centrā gan vīriešiem, gan sievietēm ir taisna piegriezuma cepure ar atlokamām malām, kas pieejama no īpaši spīdīgiem materiāliem un muarē auduma. Pieejamas gan iešļūcenes, gan sandales bez papēža, sniedzot valkātājam iespēju daudzveidīgi un radoši izpausties, kamēr plūstošas un dabiskas formas kolekcijai piešķir sudraba rotu sortiments.

Foto: