Kokteilis
Stilo

FOTO: Modes un stila eksperti tiekas iedvesmojošā matu skaistuma pasākumā0

Publicitātes foto

Ceturtdien, 14. martā, franču zīmols Kérastase sarīkoja iedvesmojošu pasākumu supermodernās noskaņās, atklājot matu skaistuma stendu u/v Stockmann. Stendā pieejami ne tikai Kérastase un L’Oreal Professionnel Tecni Art. produkti, bet arī iespēja veikt matu diagnostiku un ekspress procedūras matu skaistumam, atjaunošanai un mirdzumam.

Izdevību veikt inovatīvo matu ekspress procedūru un matu diagnostiku ar prieku izmantoja modes dizainere, L’Officiel Latvia modes redaktore Dace Krieviņa-Bahmane, kura atzina, ka pēc procedūras ir sajūta, ka mati kļuvuši divreiz biezāki un apjomīgāki. “Izskatās, ka matu ir divreiz vairāk,” priecājās Dace, kas saņēma arī ļoti daudz komplimentu no citiem pasākuma apmeklētājiem. Vēl lielāks bija Daces prieks, uzzinot, ka ekspress procedūras rezultāts nav īslaicīgs, bet saglabājas līdz pat desmit matu mazgāšanas reizēm.

Pasākuma gaitā viesi no modes un skaistuma pasaules, kā arī citām radošajām nozarēm apskatīja jaunā stenda pārdomāto un funkcionālo dizainu, iepazinās ar Kérastase un L’Oreal Professionnel plašo produktu klāstu, kā arī uzklausīja Kérastase skaistuma eksperta Artjoma Jegorova saistošo stāstījumu par ikoniskajiem produktiem. Daudzi viesi izteica vēlmi veikt matu kopšanas procedūras pie atzītā skaistuma eksperta Artjoma Jegorova, kā arī ļoti interesējās par matu diagnostikas iespēju, ko iespējams veikt arī mājās, izmantojot lietotni K Profile, kura ļauj noteikt galvas ādas un matu kvalitāti, kā arī iesaka piemērotākos produktus.

Viesi baudīja atdzesētu Santa Julia Brut Rose vīnu, ko pasniedza līdzās izsmalcinātai kanapē izlasei. Restorāns Tinto uz skaistajiem Evija Ceramics šķīvjiem servēja biešu krēmu ar ciedru riekstiem uz violetā kartupeļa čipša, siera krēma un burkānu uzkodu, kā arī biešu krēma minikūciņas un popcakekoši violetā glazūrā ar ēdamiem gliteriem. Izklaidi un muzikālos ritmus nodrošināja DJ Artūrs Pudāns, kurš viesus priecēja, spēlējot vinila plates.

Artūrs plates grieza tik lieliski, ka vairāki pasākuma apmeklētāji atzinās – sajutušies kā īstā ballītē, kādā no galvaspilsētas šikākajiem klubiem.

Skaistuma stenda atklāšanas laikā daudzi viesi ar prieku piedalījās arī fotogrāfa Mika Užāna piedāvātajā mākslas bilžu avantūrā, fotografējoties gan pie izmeklētās foto sienas, kas žilbināja ar pasteļrozā spožumu, gan citiem Kérastase stenda interjera elementiem.

Foto:

LA.lv