Kokteilis
Stilo

FOTO: modes kari noslēgušies – briti nobalsojuši par 2018.gada stilīgāko karaliskās ģimenes locekli0


Karaliskā ģimene (no kreisās): karaliene Elizabete II, prinča Harija sieva Megana Mārkla, princis Harijs, princis Viljams un viņa sieva Keita Midltone.
Karaliskā ģimene (no kreisās): karaliene Elizabete II, prinča Harija sieva Megana Mārkla, princis Harijs, princis Viljams un viņa sieva Keita Midltone.
Foto: AP (LETA)

Katru gadu Lielbritānijā tiek veikta nacionālā aptauja, kurā valsts iedzīvotāju balso par visstilīgāko ģimenes locekli no karaliskās ģimenes. Un par šī gada līderi ir kļuvusi neviena cita kā prinča Viljama sieva – Keita Midltone.

Pirmā vieta, pēc iedzīvotāju balsojuma, neapšaubāmi pienākas Keitai Midltonei. Iedzīvotāji uzskata, ka Keita valkā ļoti elegantus apģērbus, viņai vienmēr ir skaisti saveidoti mati, turklāt viņa savu stilu nezaudēja arī laikā, kad gaidīja bērniņu.

Otrajā vietā briti ierindojuši Meganu Mārklu, kas oficiāli par karaliskās ģimenes locekli – prinča Harija sievu, kļuva tikai šī gada maijā. Tiek lēsts, ka Megana Mārkla esot neskaitāmas reizes paaugstinājusi slavenā zīmola Givenchy pārdošanas apjomus pēc tam, kad šis modes nams viņai uzšuva kāzu kleitu. Kā atklāj modes eksperti, šī modes zīmola pārdošanas apjomi pēc prinča Harija un Meganas Mārklas kāzu dienas esot pieauguši aptuveni par 60%.

Trešā vieta tikusi prinča Viljama un Keitas Mildtones meitiņai Šarlotei. Viņa ir tikai trīs gadus veca, bet viņai ir jau miljoniem fanu visā pasaulē. Pēc britu uzskatiem, princese Šarlote esot izskatījusies nevainojami skaistajā ziedu vainagā, kas bija viņas galvā tēvoča Harija un Meganas Mārklas kāzās.

Ceturtajā vietā ierindojies mazais princis Džordžs, princeses Šarlotes vecākais brālis. Daudzi jau pamanījuši, ka Džordžs dažādos saviesīgos pasākumos vienmēr ir ģērbts šortos – to pieprasa karaliskā etiķete. Tāpat arī mazais princis vienmēr ir redzams glītās zeķītēs un solīdos svīteros vai vestēs. Briti uzskata, ka viņš ir īsts stila paraugs. Kaut arī vēl tikai bērns.

Visbeidzot piektajā vietā ir karaliene Elizabete II. Briti ir pārliecināti – kundze jebkurā apģērbā ir elegances un stila iemiesojums. Viņas spilgtie tērpi vienmēr tiek aktīvi apspriesti internetā un aizkulisēs. Spriežot pēc aptaujas datiem, karaliene Elizabete II simpatizē aptuveni 95% Anglijas iedzīvotāju.

Spriežot pēc rezultātiem, brāļiem – princim Harijam un princim Viljamam, acīmredzot, vajadzētu nopietnāk pievērsties sava stila jautājumiem, jo ne vienam, ne otram, nav izdevies iekļūt pat pieciniekā.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv