Kokteilis
Apbrīno

FOTO: modele Ešlija Grēma laidusi klajā savu apakšveļas kolekciju, aicinot sievietes mīlēt sevi0

Foto: AFP (LETA)

Pasaulslavenā “Plus – size” modele Ešlija Grēma ir viena no slavenākajām modelēm pasaulē. Nesen viņa radījusi pati savu apakšveļas kolekciju.

Modele publicējusi pirmās publikācijas savā Instagram kontā. Vienā no publikācijām redzams, kā Ešlija pozē skaistā melnā, mežģīņu apakšveļā, bet kādā citā – bēšas krāsas apakšveļas komplektā.

Atgādināsim, ka modele jau vairākus gadus laiž klajā pati savu apakšveļas līniju, kas ir paredzēta valkāšanai “plus – size” sievietēm. Ešlija sadarbojas ar Kanādas zīmolu “Addition Elle”. Šī apakšveļas līnija ir ļoti pieprasīta ASV.

Modele atklāja, ka nolēmusi laist klajā Amerikā savu apakšveļas līniju, kad pamanījusi, ka veikalos šāda izmēra seksīga un pievilcīga apakšveļa ir deficīta prece.

Ešlija Grēma visā pasaulē pozicionē citus skaistuma standartus, aicinot sievietes mīlēt sevi un apzināties savu skaistumu, neatkarīgi no apģērba izmēra. Pati modele vairākkārt uzsvērusi, ka ļoti lepojas ar savu augumu. Arī šoreiz, pozējot jaunās apakšveļas kolekcijas fotogrāfijās, kādu no tām viņa parakstījusi: “Man nav, ko slēpt!”

@ashleygraham #ashleygraham #additionelle

A post shared by Ashley Graham (@ashleygrahamtr) on

LA.lv